Opony całoroczne Hankook

Hankook
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Hankook

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne Hankook czy warto kupić?

Interesujące opony wielosezonowe Hankook to ciekawa inicjatywa południowokoreańskiej marki. Opony na cały rok Hankook przeznaczone są zarówno do samochodów osobowych, jak i pojazdów osobowych.

Koncern posiada opony wielosezonowe bardzo dobrej jakości, które posiadają homologację pozwalające na użytkowanie w zimie.

Oznacza, że opony spełniają wszelkie normy prawne, które pozwalają na użytkowanie opon Hankook przez cały rok w pełnym zakresie bezpieczeństwa, niezależnie od pory roku i warunków pogodowych.

Opony całoroczne marki Hankook zostały przystosowane do różnych warunków pogodowych, bez spadku skuteczności hamowania, komfortu oraz trakcji.

Opony całorczne Hankook to oszczędność

Większość użytkowników opon wielosezonowych Hankook ceni je sobie ze względu na sporą oszczędność w eksploatacji.

Co więcej, opon wielosezonowych Hankook odbywa się raz, co pozwala zrezygnować z okresowej wymiany opon i kosztów ich składowania, co wprowadza realne oszczędności.

Najnowsze mieszanki Hankook z homologacją zimową zużywają się w porównywalnym tempie do opon sezonowych. Wielką zaletą tego rozwiązania południowokoreańskiego koncernu jest fakt, że gumy nie tracą swoich właściwości w okresie składowania, kiedy nie są używane.

Testy opon całorocznych Hankook

Wybierając opony całoroczne od Hankook, warto zwrócić uwagę na podstawowe informacje na temat parametrów, a także na opinie niezależnych magazynów. Opony należy dobrać do auta i sposobu eksploatacji kierowcy pod kątem parametrów użytkowych, takich jak indeks prędkości i nośności.

Pełna gama opon całorocznych Hankook oferuje praktycznie kompletny zakres rozmiarów. Dostępne są też opony wzmocnione (XL).

Warto zwrócić na testy opon marki Hankook na cały rok. W tym przypadku weźmy pod lupę model Hankook Kinergy 4S2 H750, który został przetestowany przez (Auto Bild – nota „dobra” czy ACE/GTÜ – nota „polecana”).

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.