Hankook Kinergy 4S 2X H750A

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Kinergy 4S 2X H750A

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Hankook Kinergy 4S 2X H750A to całoroczna opona klasy średniej, która przeznaczona została do pracy z SUV-ami i samochodami z napędem na cztery koła. Opony wielosezonowe mają przed sobą postawione bardzo trudne zadania, jednak firma Hankook poradziła sobie z nimi świetnie, co pokazuje popularność modelu H750A.

Ogumienie zostało wyposażone w kierunkowy bieżnik, który z reguły jest montowany w rozwiązaniach zimowych. Jednak w tym wypadku sprawdza się też świetnie na terenach suchy, a wszystko to dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki gumowej, która pozwala na zachowanie sztywności podczas wysokich temperatur, jednocześnie podtrzymując elastyczność, gdy termometr pokaże wartości poniżej zera.

Kierunkowa budowa bieżnika została wyposażona w bardzo gęstą sieć lameli, które zachowują się niczym małe ząbki, wbijając się w nawierzchnię i zapewniając przyczepność, jak i pełną kontrolę nad pojazdem.

Jednocześnie, w połączeniu z bocznymi kanalikami, pozwalają na szybkie przetransportowanie wody i zanieczyszczeń z dala od obszaru styczności opony.

W rezultacie zjawisko aquaplaningu jest zredukowane, a kierowca nie musi się martwić, że głębsza kałuża spowoduje niebezpieczny poślizg.

Cała konstrukcja opony została wzmocniona przez bezspoinowy pas, szeroką linię osnowy z poliestru Equilibrium, jak i twardego wypełniacza kulkowego. Wszystko to bezpośrednio wpływa na stabilność całego pojazdu, pozwalając na dynamiczne manewry nawet w trudnych warunkach.

Opona Hankook Kinergy 4S 2X H750A to świetne całoroczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie rozwiązania z najwyższej półki, które jednocześnie są ekonomicznie dostępne.

Testy opony całorocznej Hankook Kinergy 4S 2X H750A

Na tę chwilę nie ma aktualnych testów porównawczych tego modelu. Warto jednak wiedzieć, że mimo tego jest wciąż wybierana przez wielu kierowców na całym świecie.

Wszystko to za sprawą jej uniwersalności, która przejawia się w świetnej przyczepności w każdych warunkach, która jest niezbędna do zachowania komfortu jazdy, jak i bezpieczeństwa w trasie.

Dostępne rozmiary opon Hankook Kinergy 4S 2X H750A

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.