Opony letnie Hankook

Hankook
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Hankook

Szerokość

Profil

Średnica

Czy kupić opony letnie Hankook?

Opony Hankook są uznawane za czołówkę opon letnich. Południowokoreański koncern dba o coraz to nowsze zastosowania, których efektem jest poszukiwanie idealnych mieszanek opon letnich.

Celem koncernu jest przygotowanie jak najlepszych opon na lato, które sprostają złożonym warunkom drogowym w czasie lata. Owocem działań są wysokie miejsca w niezależnych testach opon letnich oraz współpraca z wiodącymi markami na rynku motoryzacyjnym na całym świecie.

Jakość ogumienia można ocenić dzięki renomowanym czasopismom, które ogumienie letnie Hankook poddają różnorakim testom, np. Auto, Motor und Sport, ADAC czy Auto Bild.

Która opona letnia Hankook najlepsza?

Podczas analizy opon letnich Hankook, warto zwrócić uwagę na model Ventus Prime 3. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli ogumienia koncernu Hankook o przeznaczeniu letnim.

Co kluczowe, model ten posiada świetnie dopracowany bieżnik, który wpływa na niski poziom hałasu oraz bardzo dobre zachowanie na mokrej nawierzchni.

Kolejna ciekawą oponą tego producenta jest Hankook Kinergy Eco. Model ten posiada świetnie dopasowane opory toczenia. Co więcej, polecamy go do małych samochodów, średnich i pojazdów kompaktowych.

Opona Kinergy Eco zaskakuje niskim poziomem hałasu. Oczywiście, trzeba przyznać, że koszt opon Hankook nie jest niski, ale z pewnością każdy kierowca i zwolennik opon sezonowych doceni klasę tego producenta.

Co mówią testy o oponach Hankook na lato?

Jak dobrze wiemy testy opon to jeden z wyznaczników jakości ogumienia i niezależności wyników. Weźmy na tapet model Hankook Ventus Prime 3, który był testowany przez niezależne magazyny i instytucje takie jak: TCS (polecana), Auto Zeitung (szczególnie polecana), ADAC (poziom zadowalający), ACE/GTU (polecana), Auto, Motor und Sport (polecana).

W związku z tym, wnioskując po opiniach niezależnych jednostek choćby na ten model warto zwrócić szczególną uwagę.

Najwyżej oceniane letnie opony Hankook

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.