Hankook Dynapro HP2 RA33

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Dynapro HP2 RA33

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Hankook Dynapro HP2 RA33 to letnie opony o wysokich osiągach przeznaczone do SUV-ów klasy PREMIUM. Firma ta specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opon, które cieszą się uznaniem i zaufaniem na całym świecie. Ten model opon z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających kierowców, gdyż zapewniają one komfortową, a przede wszystkim bezpieczną jazdę.

Jest to zaawansowany technologicznie model wykonany z mieszanki krzemionkowej o wysokich możliwościach obciążeniowych, dzięki czemu doskonale trzymają się zarówno suchej, jak i mokrej nawierzchni. Idealna przyczepność, doskonałe prowadzeni, cicha prac oraz optymalizacja długości przebiegów sprawiają, że są to opony, na które zdecydowanie warto jest się zdecydować.

Zalety Hankook Dynapro HP2 RA33

W przypadku Hankook Dynapro HP2 RA33 środkowe żebro bieżnika uległo znacznemu wzmocnieniu, a także usztywnieniu. Zastosowanie specjalnego lamela zapewnia stabilność oraz precyzję prowadzenia samochodów typu SUV o dużej wadze. Wszystko to wpływa na bezpieczną, a także wygodną jazdę. Cała konstrukcja opon jest wzmocniona jednowłóknową drutówką, a także poliestrową osnową o wysokiej gęstości.

Droga hamowania na mokrych nawierzchniach jest znacząco skrócona dzięki zastosowaniu czterech centralnych kanałów obwodowych oraz innowacyjnych skośnych rowków, a także bocznych lameli. Wspólnie tworzą one system odprowadzania wody spod kół. Opony te przyczyniają się także do redukcji oporów toczenia, co zmniejsza ogólne zużycie paliwa oraz zmniejsza ilość spalin emitowanych do atmosfery.

Dostępne rozmiary opon Hankook Dynapro HP2 RA33

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.