Hankook Ventus S1 Evo K107

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Ventus S1 Evo K107

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Hankook Ventus S1 Evo K107 to wysokiej jakości ogumienie letnie zaprojektowane z myślą o samochodach osobowych. Jest to produkt, który pod względem komfortu i bezpieczeństwa jazdy jest w stanie spełnić rygorystyczne wymagania użytkowników. Opisywany model został przystosowany do samochodów wyposażonych w jednostki napędowe o dużej mocy.

Ogumienie to jest w stanie zachować optymalną wydajność oraz bardzo dobre parametry nawet podczas bardzo szybkiej jazdy. Producenci przystosowali opony Hankook Ventus S1 Evo K107 do jazdy z maksymalną prędkością 300 km/h.

Inżynierowie marki zadbali o wykorzystanie jak najlepszych materiałów przekładających się na długie przebiegi i doskonałą żywotność. Dlatego właśnie producent udziela dożywotniej gwarancji na ten wyrób.

Nowoczesna konstrukcja bieżnika opon Hankook Ventus S1 Evo K107 obejmuje zazębiające się rowki zewnętrzne, które poprawiają przyczepność na mokrej drodze oraz ograniczają ryzyko aquaplaningu poprzez efektywne odprowadzanie wody na zewnątrz. Takie rozwiązanie wpływa korzystnie na bezpieczną jazdę na zakrętach i prostej drodze, zarówno suchej, jak i mokrej.

Szerokie żebro barkowe i zewnętrzne klocki skutecznie neutralizują duże obciążenia generowane podczas pokonywania zakrętów. Bardzo ważną rolę odgrywa również opasanie włóknem aramidowym, które chroni przed zwiększaniem średnicy opony pod wpływem sił odśrodkowych. Dzięki temu zminimalizowane zostaje zjawisko deformacji bieżnika. Opony nie ulegają więc odkształceniu nawet podczas dynamicznego pokonywania zakrętów.

Do produkcji opon Hankook Ventus S1 Evo K107 wykorzystano zaawansowaną technologicznie mieszankę gumową Aqua Pine, która bazuje na żywicy drzew iglastych oraz oleju roślinnym. Taki materiał optymalizuje odporność bieżnika na odkształcenia. Opona więc cały czas zachowuje stabilność i doskonałe osiągi na suchych i mokrych drogach.

W elementach opasających zastosowano specjalne druty charakteryzujące się zwiększoną wytrzymałością. Wpływają one korzystnie na trwałość opony oraz amortyzowanie jej drgań.

Dostępne rozmiary opon Hankook Ventus S1 Evo K107

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.