Hankook Ventus Prime 4 K135 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Hankook Ventus Prime 4 K135

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Ventus Prime 4 K135

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Hankook Ventus Prime 4 K135 to następca swojego niezawodnego poprzednika Ventus Prime 3 K125. Jest to ogumienie o innowacyjnej rzeźbie bieżnika, która doskonale sprawdza się w każdych letnich warunkach pogodowych. Co istotne, daje to możliwość na szybsze hamowanie i pewne prowadzenie w czasie upalnych dni. Deszczowa aura? Żaden problem! Model Ventus Prime 4 K135 skutecznie odprowadza nadmiar wody spod czoła opony. 

Opony przeznaczone na sezon letnich są często narażone na działania wysokich temperatur. Fakt ten sprawia, że mieszanka gumowa ściera się i traci swoje właściwości jezdne. Szczególnie w aspekcie przyczepność. Hankook Ventus Prime 4 K135 została stworzony tak, aby utrzymywać wartości jezdne w optymalnym stopniu bez względu na starcie bieżnika. Do tego jakość wykonania bieżnika sprawia, że model ma dłuższy przebieg niż wiele innych modeli

Czy warto kupić Hankook Ventus Prime 4 K135?

Południowokoreański koncern pozwolił sobie w tej odsłonie na wiele innowacji względem mieszanki. Przede wszystkim postawiono na unowocześnioną mieszankę gumową. Postawiono na odpowiednią jakość i proporcję surowców, która posłużyła do wykonania tego modelu. I oczywiście tym razem koncern nie zawiódł!

Postawiono także na nowoczesną konstrukcję stopki. Dzięki temu działaniu manewrowanie Twoim pojazdem stanie się jeszcze lepsze. Jednak pamiętaj, że kluczowe są tutaj zdolności kierowcy, a nie wyłącznie opony. A to wszystko dzięki zastosowaniu odpowiedniego wypełniacza oraz dzięki poprawieniu istotnego elementu opony, jakim jest drutówka. 

Zalety Hankook Ventus Prime 4 K135

Przede wszystkim postawiono jak zwykle w tej serii na jakość prowadzenie i dobre hamowanie. Bieżnik Ventus Prime 4 K135 posiada innowacyjną rzeźbę, co sprawia opona daje nam wysokie osiągi w trakcie zwyczajnej jazdy, ale także w deszczowe dni. Dla kierowców, którzy preferują podróży w wakacyjnej aurze również nie stanowi to problemu. Konstruktorzy również zadbali o ten aspekt i doprowadzili do poprawy bieżnika z porównaniu z poprzednim modelem K125. 

Co warte uwagi, opona Hankook Ventus Prime 4 K135 posiada szerokie żebra, które odpowiadają za wysoką kontrolę nad pojazdem. W związku z tym ich budowa pozwala rozłożyć nacisk w oponie tak, aby optymalnie przeciwdziałać wszelkiemu zużyciu i ograniczyć ten aspekt.

Jak mówią konstruktorzy koncernu Hankook, Ventus Prime 4 K135 to opona, w której skład wchodzi nowoczesna mieszanka z dodatkiem krzemionki. Dzięki czemu możesz poczuć się bezpiecznie zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Właściwości konstrukcyjne wpływają także na ograniczenie oporów toczenia, co oczywiście przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa.

Popularne rozmiary opon Hankook Ventus Prime 4 K135

Dostępne rozmiary opon Hankook Ventus Prime 4 K135

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.