Hankook Ventus V12 evo K110 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Hankook Ventus V12 evo K110

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Ventus V12 evo K110

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.94/6

Hankook Ventus V12 evo K110 to letnie opony do samochodów osobowych, które zostały zaprojektowane i zoptymalizowane głównie z myślą o jeździe w warunkach miejskich. Dzięki wykorzystaniu wielu nowoczesnych rozwiązań, produkt ten świetnie radzi sobie w różnorodnych temperaturach oraz warunkach pogodowych i drogowych charakterystycznych dla polskiego sezonu letniego. Model cieszy się pozytywnymi opiniami wielu ekspertów i zwyczajnych użytkowników.

W ogumieniu Hankook Ventus V12 evo K110 producent zastosował bieżnik o konstrukcji kierunkowej, który posiada liczne rowki i kanały odpowiedzialne za odprowadzanie wody spod czoła opony. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza ryzyko poślizgu po wjeździe w kałużę, czyli tak zwanego aquaplaningu, który powoduje nagłą i niebezpieczną utratę przyczepności. Oznacza to, że auto dobrze trzyma się drogi i prowadzi się pewnie oraz stabilnie, nawet w trudnych warunkach pogodowych, takich jak nagła ulewa, itp.

Opisywane ogumienie posiada nie tylko elementy odpowiedzialne za optymalne właściwości jezdne na suchej drodze. Dzięki specjalnemu wzmocnieniu strefy barkowej, udało się zoptymalizować osiągi na suchym podłożu. Takie wzmocnienie z solidnymi klockami i zaokrąglonymi krawędziami poprawia trakcję i stabilność, nawet w przypadku jazdy po trasie, która nie została utwardzona.

Inżynierowie firmy Hankook zdecydowali się na wykorzystanie unikalnej, wysokiej jakości mieszanki gumowej, która wpływa pozytywnie na długi okres eksploatacji. Materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a jej bieżnik zużywa się wolno i równomiernie.

Dzięki temu opona Hankook Ventus V12 evo K110 zachowuje swoje doskonałe właściwości jezdne przez cały okres swojej żywotności. Dodatkowo, opona optymalizuje swoją elastyczność, w zależności od temperatury.

Nie bez znaczenia jest fakt, że wysokiej jakości materiał opony Hankook Ventus V12 evo K110 zapewnia duży komfort akustyczny i tłumi hałas pracującej opony. Jest to istotne dla odpowiedniego komfortu jazdy.

Dostępne rozmiary opon Hankook Ventus V12 evo K110

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.