Hankook Ventus V12 evo2 K120 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Hankook Ventus V12 evo2 K120

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Ventus V12 evo2 K120

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.36/6

Hankook Ventus V12 evo2 K120 od dawna cieszy się zasłużoną popularnością wśród właścicieli samochodów. Producent ten znany jest z innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii. Opracowując ten model, firma starała się uwzględnić życzenia konsumentów, a główny nacisk położono na maksymalny komfort i poprawę właściwości jezdnych. Aby osiągnąć te wartości, zastosowano nowy system odprowadzania wody i kierunkowy wzór bieżnika, który zapewnia doskonałe prowadzenie na każdej nawierzchni i przy każdej prędkości.

Nowy system odprowadzania wody składa się z czterech dużych kanałów odprowadzających wodę oraz dużej liczby płytkich wyżłobień i nacięć. Większe kanały szybko odprowadzają wodę z bieżnika, zapobiegając ewentualnemu aquaplaningowi.

Mniejsze kanały przyczyniają się do redukcji hałasu i poprawiają trakcję na mokrych nawierzchniach. System kanałów ma nietypowy kształt, który zwiększa przyczepność na mokrej nawierzchni, zarówno podczas jazdy na wprost, jak i podczas wszystkich manewrów.

Kierunkowy wzór bieżnika został celowo wybrany, aby zapewnić doskonałe osiągi przy dużych prędkościach. Stabilność kierunkowa opony Hankook Ventus V12 evo2 K120 jest wspomagana przez centralne ciągłe żebro, które również skraca czas reakcji. Bloki strefy barkowej posiadają ostre krawędzie, które zwiększają przyczepność podczas pokonywania zakrętów, a specjalny gumowy pierścień zwiększa ochronę przed uszkodzeniami i przebiciami. 

Opona ta wyróżnia się doskonałym trzymaniem się drogi i zwiększoną stabilnością na wszystkich nawierzchniach. Innowacyjna trójwarstwowa konstrukcja bloków bieżnika oraz ich nietypowe ułożenie pozwoliły na znaczne zwiększenie powierzchni styku opony z podłożem.

Do stworzenia opony użyto nowej mieszanki zawierającej unikalne składniki. W rezultacie opona charakteryzuje się doskonałą trwałością, co przekłada się na lepsze przebiegi we wszystkich warunkach użytkowania. Również nowa mieszanka gumy pozwoliła na skrócenie czasu regeneracji bieżnika i zwiększyła przyczepność na wilgotnej nawierzchni.

Dostępne rozmiary opon Hankook Ventus V12 evo2 K120

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.