Hankook Ventus S1 Evo Z K129

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Ventus S1 Evo Z K129

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Hankook Ventus S1 Evo Z K129 to jedna z propozycji przygotowana przez koreańskiego producenta opon, która była odpowiedzią na oczekiwania organizatorów serii wyścigowej DTM. To właśnie na potrzeby tej serii przygotowane zostały opony Hankook Ventus S1 Evo Z K129.

W przygotowywanych oponach koreański producent zdecydował się na asymetryczny bieżnik, w którym występują dwie strefy. Od wewnętrznej strony opona gotowa jest na pracę na mokrej nawierzchni, od zewnątrz na suchej. Nowoczesny system drenażu sprawia, że opona bardzo dobrze radzi sobie w różnych warunkach, a woda sprawnie z niej spływa.

Zastosowanie szerokiego bloku barku, węższy rowek to gwarancja dobrej przyczepności na suchej nawierzchni. Jazda z tymi oponami jest komfortowa, samochód, płynnie pokonuje zakręty, bardzo dobrze zachowuje się w trakcie hamowania. 

W przypadku opon Hankook Ventus S1 Evo Z K129 klient może oczekiwać również równomiernego zużycia bieżnika, co gwarantuje długi okres użytkowania opon oraz zmniejszone zużycie paliwa.

Dostępne rozmiary opon Hankook Ventus S1 Evo Z K129

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.