Hankook Kinergy Eco 2 K435

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Kinergy Eco 2 K435

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Hankook Kinergy Eco 2 K435 to opona letnia, która została wprowadzona na rynek w celu zastąpienia modelu o indeksie K425, który sprawdził się z najlepszej strony. Opona wyróżnia się jeszcze wyraźniejszą zdolnością do oszczędzania paliwa, długą żywotnością i lepszymi właściwościami przyczepności, przede wszystkim w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Podobnie jak w poprzednim modelu, bieżnik tej opony ma asymetryczną konstrukcję. Ale ze względu na zwiększone rozmiary bloków i żeber wyróżnia się zwiększoną powierzchnią strefy kontaktu opony z nawierzchnią.

Jednocześnie zoptymalizowany układ elementów zapewnia równomierny rozkład obciążenia od masy samochodu. W rezultacie poprawiły się nie tylko właściwości przyczepności, ale także ich stabilność przy zmianie warunków jazdy i właściwości nawierzchni.

Kolejną ważną różnicą w stosunku do poprzedniego modelu są zwiększone wymiary podłużnych rowków drenażowych. Stały się szersze, dzięki czemu opona jest znacznie lepiej odporna na aquaplaning, wykazując niską skłonność do tego efektu przy większej prędkości niż poprzedniczka.

W dużej mierze oszczędność paliwa i stabilność właściwości sprzęgających są zapewnione ze względu na sztywność ramy. Górne usztywnienie stanowi syntetyczny sznurek, którego technologia nawijania nie wymaga żadnych szwów ani łączeń.

Efektem jest bardzo lekka, ale jednocześnie sztywna i odporna na odkształcenia konstrukcja. Sama rama wyróżnia się zastosowaniem zarówno stalowego, jak i syntetycznego kordu. Ta kombinacja nadaje oponie miękką jazdę i poprawia przyczepność.

Warto również zauważyć obecność dodatkowego kabla wzmacniającego w ścianach bocznych. Poprawia właściwości jezdne, zapewniając niezawodność i przewidywalność podczas manewrowania.

Zalety Hankook Kinergy Eco 2 K435

  • Asymetryczny bieżnik o zwiększonych wymiarach miejsca styku opony z nawierzchnią;

  • szersze niż w poprzednim modelu podłużne rowki odwadniające;

  • rama ze wzmocnionymi ścianami bocznymi zapewnia idealną równowagę między prowadzeniem, przyczepnością i miękkością w podróży.

Dostępne rozmiary opon Hankook Kinergy Eco 2 K435

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.