Hankook Winter I*cept LV RW12

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Winter I*cept LV RW12

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Hankook Winter I*cept LV RW12 to opona zimowa klasy średniej, która łączy w sobie wysoką jakość oraz optymalne i bezpieczne kierowanie pojazdem na śniegu, lodzie, wodzie oraz suchej drodze nawet w skrajnie niskich temperaturach. Pomimo swojej wysokiej jakości, opony te są dostępne w atrakcyjnej cenie. Model ten jest następcą znanego i cenionego produktu Hankook RW06 i stworzono go z myślą o użytkowaniu w samochodach dostawczych.

W porównaniu z poprzednikiem, w modelu Hankook Winter I*cept LV RW12 zastosowano wiele rozwiązań poprawiających parametry, które są kluczowe dla bezpieczeństwa kierowcy oraz pasażerów pojazdu. Ogumienie zapewnia bardzo dobrą przyczepność, krótką drogę hamowania oraz stabilne prowadzenie samochodu w zróżnicowanych warunkach zimowych.

Potwierdzeniem doskonałej przyczepności na śniegu jest fakt, że produkt Hankook Winter I*cept LV RW12 otrzymał oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), które jest przyznawane oponom spełniającym wymagania Unii Europejskiej w zakresie przyczepności na ośnieżonej drodze.

Opony Hankook Winter I*cept LV RW12 są wyposażone w symetryczny bieżnik przystosowany do pracy z dużym obciążeniem generowanym przez pojazdy dostawcze. Jego rozszerzona budowa razem z licznymi krawędziami, lamelami oraz dokładnie rozmieszczonymi blokami i rowkami to bardzo ważna cecha.

Dzięki takiej budowie prezentowany model ogumienia efektywnie odprowadza spod swojej powierzchni wodę i błoto pośniegowe. Oznacza to, że produkt minimalizuje ryzyko wystąpienia poślizgu na śniegu i poduszce wodnej (aquaplaning).

Szeroki rowek środkowy z fazowanymi krawędziami to istotne elementy zwiększające powierzchnię styku opony z podłożem. Dzięki temu opona zapewnia krótką drogę hamowania oraz precyzyjne sterowanie i manewrowanie w różnych warunkach drogowych oraz atmosferycznych.

Oczywiście, jak na model dostawczy przystaje, opona Hankook Winter I*cept LV RW12 została wyprodukowana ze specjalnej mieszanki gumowej. Została ona wzmocniona, aby utrzymywać obciążenia generowane przez auta dostawcze oraz zachowuje optymalną elastyczność nawet w silnych mrozach.

Dostępne rozmiary opon Hankook Winter I*cept LV RW12

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.