Hankook Winter i*cept IZ2 W616

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook Winter i*cept IZ2 W616

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Hankook Winter i*cept IZ2 W616 to opona zimowa, która gwarantuje bezpieczeństwo nawet na trudnych, ośnieżonych i obłoconych drogach. Wszystko to dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów i nowinek technologicznych.

W modelu W616 można znaleźć bieżnik kierunkowy, który od lat potwierdza swoje zimowe możliwości w wielu profesjonalnych testach. Wyposażony został on w szerokie rowki w kształcie litery V, których zadaniem jest szybkie i sprawne odprowadzanie wody, zanim dostanie ona się pod koła. Gdyby ten system kanalików nie został zaimplementowany w bieżnik, dużo łatwiej byłoby o wpadnięcie w poślizg.

Opona ta została zaprojektowana z myślą o samochodach osobowych, których kierowcy nie pragną jeździć tylko po bezpiecznych terenach miejskich, ale też po zaśnieżonych bezdrożach. Dlatego tak ważne jest gęste rozłożenie lameli na całej powierzchni bieżnika, które odpowiada za świetną przyczepność na trudnych trasach.

Duża ilość przemierzonych kilometrów nie musi równać się szybkiemu zużyciu bieżnika – firma Hankook o to zadbała. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu nacisku, który rozprowadzony został równomiernie na całej oponie, zmniejszyło się ryzyko zużycia bieżnika tylko w niektórych strefach. Pomaga to w zwiększeniu żywotności całego ogumienia.

Z racji na zastosowanie autorskiej mieszanki gumowej, model W616 potrafi zachować pełną elastyczność nawet w skrajnie niskich temperaturach, które można spotkać zimą. Zwiększa to wytrzymałość opon zarówno na ścieranie, jak i inne uszkodzenia mechaniczne, o które nietrudno na trasie.

Testy opony zimowej Hankook Winter i*cept IZ2 W616 

Na chwilę obecną nie zostały przeprowadzone żadne profesjonalne testy porównawcze tego modelu. Warto jednak wiedzieć, że wielu kierowców decyduje się na jego zakup, wiedząc, że firma Hankook zawsze tworzy wysokiej jakości ogumienie.

Opnie na temat W616 chwalą przede wszystkim świetny stosunek jakości do ceny, jak i świetną przyczepność na śniegu, błocie i suchej nawierzchni. Wspominają też o niższym zużyciu paliwa.

Dostępne rozmiary opon Hankook Winter i*cept IZ2 W616

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.