Pirelli P7 Cinturato

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli P7 Cinturato

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Pirelli P7 Cinturato przeznaczone są dla samochodów typu kombi i komfortowych sedanów. W wielu samochodach Audi, BMW i Mercedes Benz opony te są instalowane w początkowej konfiguracji.

W porównaniu do swoich odpowiedników, opony P7 przeszły radykalną zmianę. Nowy design nadaje oponom rygorystyczny i agresywny wygląd, a najwyższe technologie produkcji sprawiają, że są one standardem komfortu i bezpieczeństwa. W większości procesów produkcji tej opony wykorzystywane są materiały przyjazne dla środowiska, o czym świadczy ikona Ecoimpact.

W oponie  Pirelli P7 Cinturato zrobiono wiele, aby poprawić przyczepność i trwałość. Unikalne materiały hybrydowe nie pozwalają na odkształcenie opony, dzięki projektowi STEP osiągnięto maksymalną przyczepność, a nanotechnologia zapewnia wysoką stabilność termiczną i odporność na zmiany temperatury. Hałas emitowany przez opony został zmniejszony o 30% w porównaniu z poprzedniczkami.

Celem projektu STEP jest zwiększenie bezpieczeństwa, gwarantowanego przez zoptymalizowany profil opony. Profil sprawia, że opona jest bardziej solidna i wytrzymała, co zwiększa jej trwałość i przyczepność.

Opony Pirelli Cinturato P7 łączą w sobie bezpieczeństwo, przyjazność dla środowiska, przyjemność z jazdy i osiągi. Nowy wzór bieżnika, składający się z czterech podłużnych elementów, z łatwością usuwa wodę z opony podczas deszczu, a zastosowana mieszanka nanopolimerowa zapewnia lepszą trakcję na mokrych nawierzchniach. Szeroki bieżnik, ciągłe żebra i wzmocniona ściana boczna opony poprawiają osiągi na suchych drogach.

Wprowadzone na rynek w 2009 roku letnie opony Pirelli P7 Cinturato stały się natychmiastowym hitem wśród nabywców. Większość wiodących firm samochodowych wysoko oceniła te opony. Opony te są obecnie standardowo montowane w samochodach takich marek jak Alfa Romeo, Volvo, Audi, Mercedes Benz i innych.

Zalety opony Pirelli P7 Cinturato

  • oryginalna konstrukcja opony, która zapewnia wysoki poziom niezawodności przy dużych prędkościach;

  • nowy wzór bieżnika, dzięki któremu opona zużywa się równomiernie, zapewniając płynniejszą i bardziej komfortową jazdę;

  • unikalne materiały, które sprawiają, że opony są wytrzymałe i odporne na zużycie;

  • przyjazność opon dla środowiska.

Dostępne rozmiary opon Pirelli P7 Cinturato

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.