Pirelli Pzero Rosso

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Pzero Rosso

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Pirelli Pzero Rosso to opony letnie, produkowane z przeznaczeniem do aut osobowych o dużych mocach. Firma, zaczynając produkcję tego modelu, postawiła głównie na bezpieczeństwo oraz przyczepność nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych. Koncern współpracuje z z producentami topowych marek samochodów, dzięki czemu należy spodziewać się dokładności przy wykonaniu każdego elementu ogumienia. 

Bieżnik posiada budowę asymetryczną, co pozwala na szybkie i skuteczne odprowadzenie wody sprzed czoła opony. W dużym stopniu zapobiega to tworzeniu się zjawiska aquaplaningu. Innowacyjne żłobienia w strefie bocznej dają zwiększoną sztywność boczną przy dużych prędkościach. Te wszystkie czynniki sprawiają, że auto prowadzi się pewnie i zapewniona jest świetna sterowność. 

Użytkownicy chwalą model Pzero Rosso za wyjątkowo dobrą kulturę pracy - zapewniony jest komfort akustyczny we wnętrzu auta nawet podczas rozwijania dużych prędkości na nawierzchniach o różnym stanie. Drgania i niepożądane dźwięki są niwelowane, a kierowca może cieszyć się ciszą i wygodą. 

Zastosowana nowoczesna mieszanka z domieszką krzemionki sprawia, że opona jest odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a jej bieżnik ściera się równomiernie. Dzięki niej zmniejszono znacznie opory toczenia - pojazd zyskuje zdecydowanie niższe spalanie oraz emituje mniejszą ilość dwutlenku węgla do środowiska.

Wszystkie czynniki sprawiają, że Pirelli Pzero Rosso gwarantuje najwyższy poziom osiągów przez bardzo długo czas. Opony te są świetną alternatywą dla kierowców wymagających wysokich osiągów, bezwzględnego bezpieczeństwa w każdych warunkach oraz ponadczasowego wykonania. 

Inżynierowie marki Pirelli wdrożyli do produkcji najnowsze technologie, dzięki czemu Pzero Rosso kapitalnie współpracuje z autami posiadającymi elektroniczne systemy kontroli trakcji i stabilności. Wartym wspomnienia jest to, że od 2011 roku firma Pirelli zadebiutowała jako dostawca ogumienia dla bolidów Formuły 1. To właśnie model Pzero Rosso był jednym z wykorzystywanych modeli na torach F1. 

Dostępne rozmiary opon Pirelli Pzero Rosso

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.