Pirelli Diablo Rain SCR1

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Diablo Rain SCR1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Diablo Rain SCR1 to opony przeznaczone wyłącznie do jazdy po torze. Stały się oficjalnymi oponami Mistrzostw Świata Superbike, podczas których zawodnicy potrzebują wytrzymałych opon gwarantujących doskonałe osiągi nawet na mokrej nawierzchni. Nie posiadają drogowej homologacji, dlatego są przeznaczone do użytku wyłącznie na profesjonalnym torze.

Posiadają wielopromieniowy profil, który jest zróżnicowany od części czołowej aż do barkowej. Gwarantuje to maksymalną wytrzymałość w każdym kącie nachylenia. Wytworzone zostały z wysokiej jakości mieszanki z dużą ilością krzemionki, co wpływa na wysoką przyczepność i zapewnia wysoką trakcję na mokrej nawierzchni.

Zróżnicowana wielkość bloków bieżnika świetnie odprowadza wodę, dzięki czemu kierowca jest w stanie doskonale kontrolować motocykl również podczas wchodzenia w zakręty. Z kolei stalowe opasanie przodu i tyłu zapewnia stały kontakt z nawierzchnią, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz doskonałe przenoszenie mocy jednośladu.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Diablo Rain SCR1

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.