Michelin Primacy 3

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Primacy 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Opony Michelin Primacy 3 są idealnym rozwiązaniem dla osób, lubiących rozwijać duże prędkości jazdy. To wydajne ogumienie francuskiej marki, które stosowane jest od wielu lat na rynku, utrzymując przy tym swoją wysoką pozycję w stosunku do konkurencji. 

Primacy 3 od 2012 roku zbierają najwyższe noty w ogólnoświatowych testach, dzięki czemu stanowią najlepszy gwarant jakości i komfortu. 

Opony te odznaczają się niskim oporem toczenia, przez co odpowiadają za redukcję ilości zużytego paliwa. Przekłada się to również na zwiększenie długości odcinka, który można przejechać na wypełnionym baku. Wszystkie te aspekty wykazują, że Primacy 3 pozwala zaoszczędzić koszty eksploatacji pojazdu, zachowując przy tym najwyższe standardy jazdy. 

Zastosowany w nich bieżnik ze specjalnymi, samoistnie blokującymi się lamelami, odpowiada za skrócenie toru hamowania podczas każdych warunków pogodowych. Ponadto większa ilość zaprojektowanych mostków równomiernie rozkłada ciężar samochodu i zapobiega odkształcaniu się bieżnika. Przemawia to za długą żywotnością tych opon i ich odpornością na intensywną pracę. 

Mieszanka krzemowa i tworzywo Elasto Stop, z których wykonano opony Michelin Primacy 3 odpowiadają za przyczepność pojazdu do podłoża, jego stabilność i możliwość wykonywania każdych zakrętów. Dodatkowo są one odpowiedzialne za wyciszenie akustyczne i zmniejszenie drgań podczas jazdy, dzięki czemu zapewniają komfort i pozwalają cieszyć się z przejażdżki. 

Opony letnie Primacy 3 to rozwiązanie, które odznacza się niezwykłym profesjonalizmem i eleganckim wyglądem. Jest to idealna opcja dla wszystkich kierowców, dbających o bezpieczeństwo swoje i innych, a także lubiących czerpać przyjemność z wygodnej jazdy. 

Testy opony letniej Michelin Primacy 3 

  • Test Auto Zeitung w rozmiarze 215/55 R17, opona Primacy 3 uzyskała notę wzorową podczas przeprowadzanych testów (1. miejsce 2017 r.); 
  • Test Auto Bild w rozmiarze 235/50 R18, Primacy 3 otrzymała zadowalającą notę (2017 r.) ; 
  • Test ADAC w rozmiarze 205/55 R16, opona Michelin Primacy 3 otrzymała wzorową notę (1. miejsce 2018 r.)

Dostępne rozmiary opon Michelin Primacy 3

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.