Opony Continental ContiPremiumContact 5 - Dostawa GRATIS - 24opony.pl

Continental ContiPremiumContact 5

Wyszukaj opony
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

opony letnie

Ocena opony

5.53 / 6

Zobacz szczegółowe opinie

Popularne rozmiary opon Continental ContiPremiumContact 5

Continental ContiPremiumContact 5

Continental

Opona Continental ContiPremiumContact 5 to uniwersalna opona na lato niemieckiego producenta. Opona ta jest przeznaczona do stosowania w samochodach osobowych i oferuje tylko najlepsze osiągi jezdne. Opony ContiPremiumContact 5 wyróżniają się doskonałymi właściwościami trakcyjnymi, skutecznym hamowaniem na mokrej nawierzchni, zmniejszonymi oporami toczenia i lepszym prowadzeniem w złych warunkach pogodowych.

Opony letnie oferują doskonałe osiągi przede wszystkim dzięki unikalnej mieszance gumowej, która powstała na bazie krzemionki i kauczuku syntetycznego. Dzięki zastosowanej mieszance opony osiągają doskonałą przyczepność i hamowanie w deszczową pogodę. Warto również zaznaczyć, że dzięki bardzo wysokiej jakości gumy, nie traci ona swojej sprężystości i elastyczności w wysokich temperaturach.

Inżynierowie Continental zastosowali w obszarze ścian bocznych sztywną mieszankę gumową, dzięki której opona jest sztywniejsza i gwarantuje wysoką odporność na różnego rodzaju uszkodzenia i odkształcenia, natomiast bark bieżnika pozostaje bardziej elastyczny o zmniejszonych oporach toczenia, co przekłada się na niższe zużycie paliwa. Dzięki wszystkim składnikom dodanym do mieszanki gumowej, opony zapewniają właścicielom samochodów doskonały komfort jazdy.

Specjaliści opracowali unikalne makrobloki w konstrukcji bieżnika, tworząc większą powierzchnię styku z podłożem, która zapewnia pewniejszą i stabilniejszą przyczepność. Na szczególną uwagę zasługują rowki 3D, które pozwalają na lepsze hamowanie, a szerokie żebra bieżnika na wewnętrznych i zewnętrznych barkach zwiększają trakcję i przyczepność gumy.

Nowa konstrukcja rowków pierścieniowych umożliwia szybsze odprowadzanie wody i zanieczyszczeń z powierzchni styku opony z nawierzchnią, dobrze chroniąc przed ryzykiem aquaplaningu, nawet podczas szybkiej jazdy. Zaprojektowano również bardziej płaski kontur opony, który zapewnia większą trwałość i lepsze prowadzenie. Poprzeczne rowki zapobiegają przebiciom i zapewniają niski poziom hałasu, oferując jednocześnie komfort akustyczny.

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia