Westlake SC328

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake SC328

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Westlake SC328 jest doskonałym wyposażeniem praktycznie dla każdego nowoczesnego samochodu dostawczego lub lekkiej ciężarówki. Model ten wyróżnia się nie tylko szerokim zakresem rozmiarów, ale również doskonałą nośnością, trwałością i przyczepnością i bardzo atrakcyjną ceną.

Wśród wielu zalet opony Westlake SC328 należy wymienić jej wysoką trwałość, którą chińskim producentom udało się osiągnąć głównie dzięki mieszance gumowej i niektórym cechom rzeźby bieżnika.

Jego główną różnicą jest otwarta konstrukcja i zwiększona liczba krawędzi trakcyjnych. Osiągnięto to poprzez zmniejszenie odległości pomiędzy poszczególnymi blokami, co pozwoliło na rozwiązywanie kilku problemów jednocześnie. Przede wszystkim znaczne zmniejszenie oporów toczenia, co z kolei przełożyło się na poprawę ekonomiki zużycia paliwa.

Ponadto, wszystkie cztery żebra tworzone przez bloki są praktycznie równej wielkości, co optymalizuje rozkład masy zewnętrznej na powierzchni styku opony z nawierzchnią. Jedną z głównych zalet tego układu jest wysoka odporność na nierównomierne zużycie, co przełożyło się na dłuższą żywotność bieżnika.

Inną ciekawą cechą tego wzoru bieżnika są zygzakowate krawędzie żeber podłużnych. Tworzą one dodatkowe krawędzie trakcyjne podczas jazdy, zapewniając lepszą przyczepność, zwłaszcza na mokrej nawierzchni.

Dodatkowo bieżnik wyposażony jest w bardzo skuteczny system odprowadzania wody. Jego wydajność zapewniają trzy bardzo obszerne rowki wzdłużne, a także liczne kanały poprzeczne, które pozwalają nadmiarowi wody wydostać się z powierzchni styku.

Dostępne rozmiary opon Westlake SC328

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.