Continental CONTIGO!

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental CONTIGO!

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental CONTIGO! to opony zaprojektowane z myślą o motocyklach użytkowanych głównie na krótkich dystansach i w jeździe miejskiej. Ogumienie to nadaje się więc do użytkowania w skuterach oraz motorowerach.

Są to opony pochodzące od znanej i renomowanej firmy, która zawsze kładzie duży nacisk na jakość, trwałość i właściwości jezdne. Nic więc dziwnego, że w modelu Continental CONTIGO! wykorzystano wiele nowoczesnych oraz sprawdzonych rozwiązań wpływających korzystnie na trwałość ogumienia oraz precyzję prowadzenia.

Najważniejsze cechy Continental CONTIGO!

Bardzo ważną cechą opon Continental CONTIGO! są liczne nacięcia oraz odpowiednie rozłożenie nacisków. Dzięki temu opona dobrze trzyma się podłoża, zapewnia stabilne kierowanie oraz precyzyjne wykonywanie manewrów i wysoki stopień zwrotności będącej absolutnie kluczowym parametrem w przypadku jazdy miejskiej.

Wspomniane nacięcia i rowki są elementami, które odpowiadają również za skuteczne odprowadzanie wody spod czoła opony. Oznacza to, że pojazd zachowa stabilność i przyczepność nawet w przypadku jazdy w deszczu albo po wjechaniu w kałużę. Innymi słowy opony Continental CONTIGO! radzą sobie dobrze na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.

W ogumieniu Continental CONTIGO! wykorzystano specjalną mieszankę gumową, która zachowuje optymalną elastyczność zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Ma to istotny wpływ na przyczepność, stabilną jazdę oraz wysoką skuteczność hamowania. Materiał ten dodatkowo charakteryzuje się zoptymalizowaną trwałością nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Dostępne rozmiary opon Continental CONTIGO!

Inne rozmiary Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.