Michelin Pilot Street | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Pilot Street

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Street

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Pilot Street to opona przeznaczona do motocyklów szosowych i szosowo-turystycznych. Model ten został zaprojektowany w oparciu o najwyższej jakości materiały, które stały się podstawą do implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Francuska marka zawsze dba o bezpieczeństwo i komfort podróży swoich kierowców i nie inaczej stało się w tym przypadku. Wysokie możliwości jezdne uzyskane zostały poprzez połączenie innowacyjnej rzeźby bieżnika i wytrzymałej mieszanki gumowej.

Zalety Michelin Pilot Street

Podstawą przyczepności zawsze jest odpowiednio zaprojektowany bieżnik, który w przypadku Michelin Pilot Street sprawnie radzi sobie zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni. Postawiono tutaj na wyżłobienia, które tworzą swoisty system drenażu, czego rezultatem jest szybkie odprowadzenie wody i zanieczyszczeń. Redukcja akwaplanacji sprawia, że każdy kilometr jest przyjemnością, który otoczony jest bezpieczeństwem. Sam wzór został zaczerpnięty z innej opony francuskiej marki, a mianowicie Pilot Road 2.

Cała konstrukcja została stworzona na podstawie specjalistycznej mieszanki gumowej, która charakteryzuje się długim czasem żywotności. Udało się to uzyskać poprzez wytrzymałość na wysokie temperatury, które przekładają się na odporność na odkształcenia, przecięcia i inne formy uszkodzeń mechanicznych. 

Wszystko to zwieńczone zostało dbałością o ekonomię prowadzenia, która jest kluczowa przy miejskich podróżach. Francuski koncern obniżył opory toczenia, dzięki czemu możesz cieszyć się mniejszą ilością spalanego paliwa.

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Street

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.