Pirelli Diablo

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Diablo

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Pirelli Diablo to opona wysokiej jakości przeznaczona do szybkiej jazdy motocyklem. Sprawdzi się zarówno na torze wyścigowym, jak i na szosie. Jest bardzo odporna na zużycie i uszkodzenia mechaniczne bieżnika i bocznej części ogumienia. Opona pozwala na pokonywanie zakrętów przy dużych prędkościach bez utraty kontroli nad pojazdem.

Ogumienie Pirelli Diablo charakteryzuje się estetycznym i funkcjonalnym sportowym bieżnikiem. Jego wzór składa się na rowki w kształcie błyskawicy. Takie rozwiązanie pozwala na skuteczne i szybkie odprowadzanie wody, co umożliwia bezpieczną jazdę podczas opadów deszczu. Mieszanka gumy w prezentowanej oponie jest bogata w krzemionki, dzięki czemu jazda z jej wykorzystaniem jest stabilna i komfortowa.

Opona Pirelli Diablo przeszła szereg testów dotyczących wytrzymałości i bezpieczeństwa. Ich wyniki potwierdzają spełnianie wszystkich europejskich norm. Prezentowane ogumienie cieszy się popularnością wśród dystrybutorów motocykli oraz miłośników szybszej jazdy po szosie.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Diablo

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.