Premiorri Solazo

Premiorri
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Premiorri Solazo

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Premiorri Solazo to opona letnia do samochodów klasy średniej i wyższej. Europejski design tego produktu nadaje samochodowi więcej stylu, tworząc niepowtarzalny, niezapomniany wizerunek. Opracowując ten model, brano pod uwagę podstawowe potrzeby współczesnego kierowcy, a także wyzwania, które mogą pojawić się na drodze.

Zwiększona formuła mieszanki gumowej SHO (Silica Heat Optimal) zapewnia dobrą przyczepność. Mieszanka krzemionkowa zawarta w oponie pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa do minimum (ze względu na stabilność pojazdu). Premiorri Solazo ze wzmocnionym środkowym żebrem daje kierowcy większą pewność na ostrych zakrętach, pod górę i z góry. Skraca czas reakcji na ruchy kierownicy.

Producent zwrócił szczególną uwagę na poprawę takich cech jak żywotność opon, bezpieczeństwo i komfort jazdy. W bocznych częściach opony zastosowano specjalne wzmocnienie (Santaflex 6 PPD), które wydłuża żywotność opony. Opony Premiorri Solazo o wielopromieniowym profilu bieżnika są wykonane z najnowszej gumy, która w połączeniu z przyjaznym dla środowiska olejem oferuje użytkownikowi pełną kontrolę nad drogą.

Specjalny układ lameli w bieżniku chroni pojazd przed aquaplaningiem. Wielopromieniowy profil równomiernie rozprowadza ciśnienie wewnątrz opony Solazo, optymalizując stosunek powierzchni styku z nawierzchnią drogi.

Jakość dla konsumenta została przetestowana przez specjalnie utworzony zespół naukowców z Instytutu Badawczego IGTT (Republika Czeska). W wyniku przeprowadzonych testów, opony Premiorri Solazo uzyskały doskonałe wyniki i zostały zarekomendowane do użytku.

Dostępne rozmiary opon Premiorri Solazo

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.