Pirelli Diablo Scooter

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Diablo Scooter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Diablo Scooter to opona przeznaczona do skuterów o większej mocy. Stanowi kontynuacje innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w poprzednich wersjach tego ogumienia. Jej sportowy profil gwarantuje dynamiczne prowadzanie pojazdu przy zachowaniu bardzo dobrej stabilności. Mieszanka gumy zawarta w oponie zapewnia lepszą przyczepność na suchej oraz mokrej nawierzchni.

Ogumienie Pirelli Diablo Scooter cechuje się agresywnym i stylowym wzorem bieżnika z rowkami w kształcie błyskawic. Takie rozwiązanie pozwala na efektywne odprowadzanie wody podczas deszczu. Opona ma wpływ na drogę hamowania pojazdu oraz na łatwość pokonywania zakrętów. Przy odpowiednim użytkowania pozwala na przejechanie wielu tysięcy kilometrów bez konieczności wymiany.

Opona Pirelli Diablo Scooter gwarantuje najwyższą jakość w tej klasie ogumienia. Przeszła szereg testów, które udowodniły jej solidność i użyteczność. Stanowi standardowe wyposażenie wielu modeli sportowych skuterów i cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród ich użytkowników.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Diablo Scooter

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.