Paxaro Summer Performance

Paxaro
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Paxaro Summer Performance

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Paxaro Summer Performance to opony letnie, które zostały zaprojektowane z myślą o podróżach samochodowych. Sama nazwa wskazuje, że te opony powinny być używane tylko w lecie. Główną zaletą tej gumy jest jej doskonała stabilność i zwrotność, zarówno na suchych, jak i mokrych drogach, gdy pada deszcz.

Popularność opony Paxaro Summer Performance została osiągnięta dzięki jej niezwykłym cechom i właściwościom. Opony te są z powodzeniem używane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych kierowców.

Paxaro zastosowało w produkcji opon tylko najlepsze innowacje i najnowsze technologie, co przyczyniło się do wysokiej jakości opon i zaufania doświadczonych entuzjastów motoryzacji. 

Specjalna mieszanka gumowa sprawia, że opony mogą służyć długo i w wysokiej jakości, ciesząc się swoimi pozytywnymi cechami i zaletami. Wysoki poziom wydajności Paxaro Summer Performance charakteryzuje się również stabilnością kierunkową. Dzięki temu jazda po autostradach i drogach szybkiego ruchu jest niezawodna i bezpieczna. Kierowca i pasażerowie będą czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży.

Dzięki zastosowaniu opon Paxaro Summer Performance, pojazd może poruszać się nawet z dużą prędkością do 270 kilometrów na godzinę. Jeśli chodzi o konstrukcję bieżnika opony Paxaro Summer Performance, trzy podłużne rowki zapewniają doskonałe odprowadzanie wody z powierzchni styku opony z nawierzchnią i minimalizują ryzyko aquaplaningu. Poprzeczne rowki o różnych kształtach i rozmiarach pozwalają gumie mocno trzymać się powierzchni.

Dostępne rozmiary opon Paxaro Summer Performance

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.