Continental PremiumContact 6

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental PremiumContact 6

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Continental PremiumContact 6 jest letnim modelem znanego na całym świecie niemieckiego producenta opon Continental. Jest to model zapewniający świetną przyczepność w każdych warunkach atmosferycznych dzięki szybkiemu i płynnemu odprowadzaniu wody zachowując przy tym niskie opory toczenia, które poprawiają efektywność paliwową. 

Model PremiumContact 6 przeznaczony jest do samochodów osobowych oraz kompaktowych. Producent zapewnia o świetnym prowadzeniu zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i w trasie po drogach szybkiego ruchu. 

Zastosowany asymetryczny bieżnik świetnie spisuje się w każdych warunkach pogodowych zapewniając możliwość pewnego manewrowania samochodem, jednocześnie utrzymując wysoki komfort jazdy. Specjalnie zaprojektowany bark opony pozwala na bezpieczne i stabilne prowadzenie samochodu przy dużych prędkościach oraz dynamiczne pokonywanie ostrych zakrętów

Producent wyposażył oponę w wiele nowoczesnych i innowacyjnych technologii spośród których wymienić można ContiSeal. Opiera się ona na uszczelnieniu uszkodzonego bieżnika opony, przez co nie jest konieczna natychmiastowa zmiana ogumienia. Nawet po usunięciu przedmiotu, który przedziurawił oponę uszkodzenie pozostaje uszczelnione. 

ContiSilent jest drugą z wykorzystanych w tym modelu technologii, która odpowiada za redukcję generowanego przez oponę hałasu. Jest to bardzo skuteczny system ograniczający hałas niezależnie od typu nawierzchni. Opony z tą technologią posiadają absorber hałasu przymocowany do wewnętrznej powłoki bieżnika. Niezależnie od temperatury struktura pianki pozostaje nienaruszona. 

Testy opony letniej Continental PremiumContact 6

  • Test Autobild w rozmiarze 205/55 R16, opona letnia Continental PremiumContact 6 wyróżniła się najkrótszą drogą hamowania na mokrej nawierzchni (4. miejsce, 2021 rok);

  • Test Autobild w rozmiarze 215/60 R17, opona letnia Continental PremiumContact 6 otrzymała notę Dobry+ (4. miejsce, 2021 rok);

  • Test Autozeitung w rozmiarze 225/40 R18, opona letnia Continental PremiumContact 6 otrzymała notę Fantastyczna (2. miejsce, 2021 rok).

Dostępne rozmiary opon Continental PremiumContact 6

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.