Continental CrossContact ATR | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental CrossContact ATR

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental CrossContact ATR

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental CrossContact ATR to opony letnie do samochodów z napędem 4x4 oraz pojazdów typu SUV. Jest to ogumienie klasy premium charakteryzujące się bardzo wysoką jakością oraz doskonałymi parametrami w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz drogowych.

Dzięki licznym, nowoczesnym technologiom, ogumienie to jest w stanie spełnić rygorystyczne oczekiwania użytkowników oraz cieszy się pozytywnymi opiniami ekspertów z branży oponiarskiej. Model ten oczywiście przystosowano do masy i mocy samochodów SUV i aut 4x4 oraz do intensywnego użytkowania w terenie.

Prezentowane opony świetnie radzą sobie z jazdą po trasach asfaltowych, jak również terenowych. Według informacji producenta, 70% wykorzystanych technologii odpowiada za poprawę parametrów jezdnych na asfalcie, natomiast 30% skupia się na zwiększeniu komfortu i bezpieczeństwa jazdy w terenie.

Symetryczny bieżnik opon Continental CrossContact ATR to element, który doskonale sprawdza się na różnych typach nawierzchni. Posiada on liczne nacięcia, które wpływają korzystnie na przyczepność, stabilność i skrócenie drogi hamowania na mokrej trasie. Oznacza to, że auto będzie prowadziło się pewnie i bezpiecznie nawet podczas nagłego załamania pogody.

Model ten wyprodukowano z mieszanki gumowej o zaawansowanym składzie z dodatkiem krzemionki. Taki materiał doskonale dostosowuje się do zmiennych warunków drogowych i pogodowych oferując optymalną przyczepność, komfort i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu.

W nowoczesnej rzeźbie bieżnika wykorzystano specjalny układ rowków i bloków, które nie tylko dobrze trzymają się nawierzchni i odprowadzają wodę, ale również tłumią hałas pracującej opony. Jest to bardzo ważne dla komfortu i przyjemności płynącej z jazdy.

Warto dodać, że bieżnik został również specjalnie zoptymalizowany pod kątem poprawienia trakcji na luźnych nawierzchniach, takich jak szuter, błoto czy też piasek. Co więcej, konstrukcja opony została przystosowana do skutecznego oczyszczania z kamieni. Zwiększono również jej odporność na uszkodzenia mechaniczne, o które łatwo poza asfaltem.

Dostępne rozmiary opon Continental CrossContact ATR

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.