Sava Intensa UHP 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Sava Intensa UHP 2

Sava
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Sava Intensa UHP 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.35/6

Sava Intensa UHP 2 to opony letnie pochodzące z klasy ekonomicznej. Co istotne, to kolejna seria słoweńskiej marki, w której sportowa osiągi zaoferowane w klasie budżetowej. Ogumienie UHP2 zostało stworzone z myślą o konkretnej, dynamicznej jeździe podczas lata.

Komu warto polecić te opony? Przede wszystkim wielbicielom agresywnej jazdy i sportowych samochodów, ale też kierowcom lubującym się w spokojnym stylu podróży. Co ważne, opona Sava Intensa UHP 2 została przystosowana do zmiennych warunków pogodowych, które są spotykane w sezonie letnim.

Innowacyjny bieżnik asymetryczny dobrze radzi sobie zarówno w czasie opadów deszcze, jak i w upalne, suche dni. Według konstruktorów Sava opony gwarantują lepszą trakcję oraz pewniejsze manewrowanie. Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnej drutówki, która wzmocniła konstrukcję Intensa UHP 2 i usztywniła strukturę opony.

Model Sava Intensa UHP 2 świetnie przystosowuje się do zmiennej aury pogodowej. Spowodowane wewnętrzne rowki centralne oraz kanalikami, które mają na celu osuszać konstrukcje. A mieszanka krzemionkowa ma wzmocnić kontakt tego modelu z nawierzchnią.

Ważnym czynnikiem jest również cena. Ogumienie Intensa UHP 2 to model, który wyróżnia się dobrą jakością za odpowiednią cenę. Poprawiona budowa bieżnika ma na celu poprawić straty energii oraz obniżyć opory toczenia, co wpływa na niższe zużycie paliwa.

Co ciekawe, słoweńska marka z bogatą historią specjalizuje się w oponach w klasie ekonomicznej do pojazdów osobowych przez co zyskała swoich zwolenników na całym świecie.

Dostępne rozmiary opon Sava Intensa UHP 2

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.