Bridgestone Turanza T005

Bridgestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Bridgestone Turanza T005

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Bridgestone Turanza T005 to opona letnia do samochodów osobowych, wprowadzona do oferty dla właścicieli samochodów przez japońskiego producenta opon w 2017 roku.

Opony te charakteryzują się bezpieczeństwem i komfortem jazdy, trwałością, niskim poziomem hałasu oraz wysoką przyczepnością. Ze względu na te właściwości opona samochodowa jest wykorzystywana do podstawowego wyposażenia samochodu Lexus LC500.

Kluczową cechą tej opony jest innowacyjna technologia Run-Flat Technology (RFT), która przyczynia się do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Dodatkowo, dzięki specjalnej konstrukcji ściany bocznej, w przypadku utraty ciśnienia, opony są w stanie przejechać ponad 80 km przy niskich prędkościach.

Wzmocniona guma na ścianach bocznych chroni przed uderzeniami mechanicznymi, zwiększając miękkość i gładkość. Wytrzymała struktura wewnętrzna zapobiega odkształceniom i uszkodzeniom modelu. Opony letnie Bridgestone Turanza T005 ponadto charakteryzują się miękką i płynną pracą.

Opona Bridgestone Turanza T005 ma asymetryczną, zwięzłą konstrukcję. Lekko nachylone klocki bieżnika zapewniają stabilną jazdę z dużą prędkością, doskonałą trakcję na suchych i mokrych nawierzchniach oraz łatwe i dynamiczne prowadzenie.

Bloki barkowe zwiększają bezpieczeństwo manewrowania i skuteczność hamowania. Poprzeczne rowki utworzone przez te bloki w połączeniu z dość dużymi rowkami obwodowymi natychmiast usuwają wodę z powierzchni styku opony z podłożem. Jednocześnie, dzięki doskonałym właściwościom hydrofobowym, opona dobrze zapobiega zjawisku aquaplaningu i utrzymuje stabilny kontakt z mokrą nawierzchnią drogi.

Jego skład zawiera krzemionkę, innowacyjne komponenty i różne dodatki. Dzięki takiemu koktajlowi uzyskuje się wysoką odporność na ścieranie, trwałość i sztywność, którą wykazuje guma. Znajduje to oczywiście odzwierciedlenie w zwiększeniu wytrzymałości o 17% w porównaniu z poprzednim modelem.

Producent Bridgestone jest jedną z flagowych firm światowego przemysłu oponiarskiego. Jej opony zapewniają bezpieczną jazdę w każdych warunkach pogodowych, są niezawodne i trwałe.

Dostępne rozmiary opon Bridgestone Turanza T005

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.