Austone SP303

Austone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Austone SP303

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Austone SP303 to letnie ogumienie zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w samochodach terenowych z napędem 4x4 oraz autach sportowo-użytkowych typu SUV. Model ten jest dostępny w wielu rozmiarach dopasowanych do felg o średnicy od 15 do 19 cali.

Opony tej można używać również w przypadku niektórych aut osobowych oraz dostawczych. Jest to produkt klasy ekonomicznej, który pomimo przystępnej ceny, oferuje przyzwoite właściwości jezdne w różnorodnych warunkach drogowych i terenowych w sezonie letnim.

Opisywana opona została odpowiednio przystosowana do użytkowania w cięższych pojazdach terenowych, których silniki i układy napędowe generują duże przeciążenia. Zadbano o konstrukcję, która będzie w stanie optymalizować właściwości jezdne nawet w przypadku intensywnego użytkowania w niesprzyjających warunkach. Model ten nadaje się do codziennej jazdy miejskiej, pokonywania dalszych tras na asfalcie oraz do jazdy w umiarkowanie trudnym terenie.

Bieżnik opony Austone SP303 został zaprojektowany tak, aby poprawiać przyczepność na prostej drodze oraz w czasie dynamicznego pokonywania zakrętów. Model ten spisuje się dobrze zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Posiada on specjalne rowki i kanały, które skutecznie i szybko odprowadzają wodę, zmniejszając ryzyko aquaplaningu i skracając drogę hamowania.

Zoptymalizowana mieszanka gumowa opon Austone SP303 to materiał, który charakteryzuje się zwiększoną odpornością na ścieranie. Przekłada się to na długie przebiegi ogumienia, nawet w przypadku częstego użytkowania w zróżnicowanych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Austone SP303

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.