Bridgestone Turanza T005 DriveGuard | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Bridgestone Turanza T005 DriveGuard

Bridgestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Bridgestone Turanza T005 DriveGuard

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 4 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.78/6

Bridgestone Turanza T005 DriveGuard to opona letnia klasy premium przeznaczona do samochodów osobowych. Jest to model z najwyższej półki cenowej, który charakteryzuje się doskonała jakością i bardzo dobrymi parametrami. Produkt ten jest więc w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nic więc dziwnego, że uzyskał wiele pozytywnych opinii zwykłych ludzi oraz ekspertów z branży motoryzacyjnej.

Dzięki swoim doskonałym właściwościom, ogumienie to nadaje się do użytkowania w samochodach sportowych oraz pojazdach klasy wyższej, w których zamontowano jednostki napędowe o dużej mocy. Liczne nowoczesne technologie umożliwiły bezproblemowe dopasowanie tej opony do dynamicznej jazdy oraz zmieniających się warunków drogowych i pogodowych w porze letniej.

W opisywanym produkcie wykorzystano specjalną technologię DriveGuard, która w znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo na drodze. Polega ona na tym, że ściany boczne opony zostały specjalnie wzmocnione i dzięki temu jest ona w stanie pokonywać kolejne kilometry nawet po przebiciu. Łącznie po uszkodzeniu można przejechać 80 km z prędkością 80km/h.

Opony Bridgestone Turanza T005 DriveGuard są wyposażone w nowoczesny bieżnik o asymetrycznym wzorze. Posiada on wiele szczelin na obszarze barków oraz sporą ilość optymalnie rozłożonych wypustek. Konstrukcja taka umożliwia bezproblemowe odprowadzanie wody spod powierzchni opony, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Sztywna, wzmocniona konstrukcja opony Bridgestone Turanza T005 DriveGuard przekłada się na wysoki komfort prowadzenia oraz redukcję oporów toczenia. Dzięki temu pojazd emituje mniej dwutlenku węgla do atmosfery oraz zużywa mniejszą ilość paliwa. Jest to więc rozwiązanie o ekologicznym i ekonomicznym charakterze.

Innowacyjna mieszanka gumowa opon Bridgestone Turanza T005 DriveGuard została wyprodukowana na bazie technologii Nano Pro-Tech™. Cząstki materiału są rozłożone równomiernie. Przekłada się to na optymalną sztywność i odporność opony na działanie wysokich temperatur.

Dostępne rozmiary opon Bridgestone Turanza T005 DriveGuard

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia