Westlake SA37

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake SA37

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Westlake SA37 to letnia opona należąca do klasy ekonomicznej. Marka należy do chińskiego koncernu Hangzhou Zhongce Rubber Company, który na rynku prosperuje już od 1958 roku.

Model powstał z myślą o samochodach osobowych.

W tym wypadku postanowiono wyposażyć oponę w bieżnik o konstrukcji asymetrycznej. Taka rzeźba odpowiada za bardzo sprawne odprowadzanie wody i tym samym pozwala znacząco zredukować ryzyko pojawienia się aquaplaningu.

W testach przeprowadzanych przez użytkowników opona uzyskała bardzo wysokie noty w zakresie poruszania się po mokrych i suchych nawierzchniach. Zwrócono również uwagę na skrócony czas hamowania.

Czoło opony składa się z pięciu solidnych bloków, które znacząco wspomagają przyczepność do podłoża i umożliwiają komfortową jazdę.

Bieżnik posiada z kolei cztery rowki obwodowe o wystarczającej głębokości. Dzięki nim opona cieszy się świetną trakcją bez względu na rodzaj nawierzchni.

Warto zwrócić uwagę na umiejętnie wyprofilowane rowki znajdujące się w części barkowej. Dzięki nim opona przylega do podłoża również podczas pokonywania łuków i cieszy się bardzo dobrą przyczepnością na ostrych zakrętach.

Producent zadbał o to, by powierzchnia kontaktowa była odpowiednio szeroka. W ten sposób udało się uzyskać oponę letnią, której niestraszny deszcz i wszelkie zmiany atmosferyczne.

Do produkcji zastosowano połączenie bardzo wytrzymałych polimerów. Opona jest odporna na wysokie temperatury. Została również odpowiednio usztywniona i dzięki temu zredukowano znacząco opory toczenia.

Dostępne rozmiary opon Westlake SA37

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.