Westlake SW602 4S

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake SW602 4S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Westlake SW602 4S to opona całoroczna klasy budżetowej. Produkowana jest z uwzględnieniem potrzeb samochodów osobowych, które nie pokonują trudnych tras, a raczej są wykorzystywane do spokojnej jazdy w mieście. Z pewnością przypadnie do gustu kierowcom, którzy szukają uniwersalnych opon spełniających podstawowe standardy, które nie są zbyt drogie. 

Opona została wyposażona w bieżnik kierunkowy, który ma dominujący wpływ na jej osiągi w okresie zimowym. Charakterystyczna rzeźba sprawia, że samochód zyskuje optymalną przyczepność na śliskich nawierzchniach i pozwala na w pełni komfortową jazdę.

Profesjonalny system rowków i nacięć w tym modelu odpowiada za efektywne usuwanie wody, błota i śniegu spod kół, przez co kierowca nie jest narażony na zjawisko akwaplanacji oraz snowplaningu. Zjawiska te, w przypadku używania kiepskich opon, bardzo często są odpowiedzialne za stłuczki w okresie zimowym.

Opona została wykonana z unikalnej mieszanki gum, które stanowią o jej wytrzymałości, zmniejszają tempo ścierania się gumy i są odporne na różne warunki pogodowe. Latem ogumienie zachowuje prawidłową twardość, a podczas silnych przymrozków nie traci elastyczności.

Producent postarał się, aby model ten gwarantował krótki czas hamowania, nawet jeśli powierzchnia jezdni jest śliska, a także, żeby generował minimalny hałas podczas pracy.

Testy opony całorocznej Westlake SW602 4S

  • Test GF All Season Tyre w rozmiarze 195/60 R14, opona całoroczna Westlake SW602 4S otrzymała notę polecaną (11. miejsce, 2016 r.). 

Dostępne rozmiary opon Westlake SW602 4S

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.