Westlake SW613 4S

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake SW613 4S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Westlake SW613 4S to opona całoroczna, która ma pomóc w pokonywaniu każdych warunków pogodowych. Z racji na przynależność do segmentu ekonomicznego, model ten pozwoli na bezpieczeństwo, komfort i optymalne osiągi, które kierowca otrzyma za niewielkie pieniądze. 

Przed ogumieniem całorocznym stawiana jest bardzo wysoka poprzeczka, gdyż muszą poradzić sobie dobrze w skrajnie różnych warunkach nawierzchniowych. Niezależnie od tego, czy droga jest mokra, czy sucha, opona wielosezonowa musi zachować dobrą przyczepność i osiągi. Marka Westlake doskonale o tym wie, a model SW613 4S spełnia te wymogi.

Zastosowano tutaj bieżnik kierunkowy, który okazał się świetnym rozwiązaniem, pozwalając na świetną ochronę przed deszczem i śniegiem. Jednocześnie rzeźba bieżnika została zaprojektowana tak, aby radziła sobie również z nawierzchniami suchymi.

Wszystko to dzięki licznym lamelom i rowkom, które dostosowują się do pokonywanej nawierzchni. Kierunkowe bieżniki charakteryzują się sprawnym i szybkim systemem odprowadzania wody, jak i zanieczyszczeń. Jest to ważne, gdyż bez niego trudno byłoby o zachowanie dobrej trakcji, co mogłoby łączyć się z wpadnięciem w poślizg.

Opony całoroczne muszą zostać stworzone z adaptacyjnych materiałów i tak właśnie stało się w modelu Westlake SW613 4S. Mieszanka gumowa dostosowuje się do warunków pogodowych, zachowując odpowiednią elastyczność zimą, jak i optymalną sztywność latem.

Westlake SW613 4S to dobry wybór całoroczny, który pozwoli na zachowanie kontroli nad pojazdem w różnych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Westlake SW613 4S

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.