Opony Tristar Snowpower HP - Dostawa GRATIS - 24opony.pl

Tristar Snowpower HP

Wyszukaj opony
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

opony zimowe

Ocena opony

5.11 / 6

Zobacz szczegółowe opinie

Tristar Snowpower HP

Tristar

Tristar Snowpower HP to opona zimowa, przeznaczona do używania w samochodach osobowych. Model Snowpower HP należy do klasy ekonomicznej, co w praktyce oznacza, że kupujący w atrakcyjnej cenie otrzymuje produkt z satysfakcjonującymi osiągami. Opona dostępna jest do kupienia w rozmiarach od 12 do 16 cali.

Projektantom marki Tristar zależało, aby stworzyć oponę, która będzie trwała i bezpieczna, a do tego dostępna w niskiej cenie. Ich plan się powiódł, gdyż model Snowpower HP bez większego problemu jest w stanie sprostać zimowym warunkom.

Opona posiada zaawansowany bieżnik kierunkowy z licznymi, pogłębionymi rowkami, które są w stanie skutecznie odprowadzać wodę i błoto spod czoła opony. Dzięki temu ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu jest bardzo niskie.

Model Snowpower HP posiada wydłużone lamele o sinusoidalnej budowie, których głównym zadaniem jest zapewnić oponom odpowiednią przyczepność do drogi poprzez intensywne „wgryzanie” się w śnieg. Nie ma zatem również ryzyka, aby kierowca stracił kontrolę nad swoim pojazdem.

Mieszanka, z której została stworzona opona Tristar Snowpower HP, została zoptymalizowana, dzięki czemu teraz zachowuje ona odpowiednią elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Od tej pory żadne warunki na drodze nie będą stanowiły kłopotu dla opon Tristar Snowpower HP.

Zastosowane technologie oraz jakość produktu sprawiają, że model Snowpower HP jest przyjemny w użyciu oraz cichy.

Test opony zimowej Tristar Snowpower HP

  • Test ADAC w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Tristar Snowpower HP otrzymała notę „niedostateczny” (2020r.).
płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia