Westlake SL366 MT

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake SL366 MT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Westlake SL366 MT to letnia opona zaliczająca się do klasy budżetowej. Marka powstała z inicjatywy chińskiego koncernu Hangzhou Zhongce Rubber Company, działającego od 1958 roku i będącego największym producentem opon w Chinach.

Model został zaprojektowany z myślą o samochodach z napędem na cztery koła.

W tym wypadku zastosowano bieżnik o konstrukcji asymetrycznej. Dzięki takiej budowie odprowadzanie wody w trakcie deszczu przebiega bezproblemowo, a ryzyko zaistnienia efektu hydroplaningu jest niewielkie.

W przeprowadzanych przez użytkowników testach opona zyskała satysfakcjonujące noty z zakresu poruszania się po mokrych nawierzchniach. Zwrócono uwagę na precyzję wykonywanych manewrów oraz świetną przyczepność.

W centralnej części bieżnika znajdują się obszerne segmenty tworzące bloki. Unowocześniona konstrukcja wspomaga przyczepność na drogach nieutwardzonych i tym samym o wiele bardziej wymagających.

Bardzo szerokie rowkowanie sprawia z kolei, że opona świetnie nadaje się do jazdy terenowej. Charakterystyczny układ rowków wspomaga usuwanie kamyczków i innych drobnych elementów spod kół.

Opona została skonstruowana z myślą o kierowcach, którzy uwielbiają dynamiczną i agresywną jazdę, ale chcą jednocześnie mieć zapewniony maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Tworząc model, producent zastosował wyjątkową mieszankę polimerów z dodatkiem krzemionki. Ta unowocześniona mikstura odpowiada za trwałość opony i znacznie dłuższy czas eksploatacji. Usztywnienia zmniejszają jednocześnie opory tarcia.

Dostępne rozmiary opon Westlake SL366 MT

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.