Westlake Z107

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake Z107

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Westlake Z107 jest oponą letnią przeznaczoną do samochodów osobowych. Wyprodukowane przez chińską firmę ZC Rubber opony pojawiły się na światowym rynku w 2019 r.

Opony charakteryzują się skutecznym hamowaniem na suchej i mokrej nawierzchni, płynnością jazdy i komfortem akustycznym, niskimi oporami toczenia, co przekłada się na znaczne oszczędności paliwa i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Fani dużych prędkości i ostrych zakrętów powinni rozważyć te opony, ponieważ posiada ona stosunkowo wysoki poziom parametrów jezdnych. 

Opony Westlake Z107 mają asymetryczny wzór bieżnika. Żebra środkowe różnią się jednak swoją budową. Ma to na celu osiągnięcie maksymalnej wydajności w każdych warunkach pracy. Żebra są wyjątkowo sztywne, co zapewnia dobrą stabilność kierunkową i łatwość toczenia.

Barki letniej opony lekkiej Westlake Z107 są uformowane z dużych bloków, które poprawiają sterowność oraz zachowują dynamikę jazdy podczas manewrowania i pokonywania zakrętów z dużą prędkością. Końcówki z zygzakowatym rowkiem zapewniają ochronę antypoślizgową i skracają drogę hamowania.

System odprowadzania wody w oponie Westlake Z107 jest dość pojemny. Kanały i rowki błyskawicznie odprowadzają nawet duże ilości wody z powierzchni styku opony z nawierzchnią.

Zoptymalizowane rozmieszczenie elementów bieżnika gwarantuje komfort jazdy i brak nadmiernego hałasu w kabinie pasażerskiej. Specjalna technologia tłumienia hałasu redukuje fale dźwiękowe i poziom wibracji, dlatego wybierając i kupując oponę letnią Westlake Z107 w pełni doświadczysz korzyści płynących z bezpiecznej i komfortowej jazdy.

Dostępne rozmiary opon Westlake Z107

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.