Vredestein Quatrac Pro | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Vredestein Quatrac Pro

Vredestein
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Vredestein Quatrac Pro

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 3 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Vredestein Quatrac Pro to opona stworzona dla najbardziej wymagających kierowców, oferująca najwyższej jakości materiały, które posłużyć mają samochodom osobowym, a szczególnie sportowym, przez cały rok. Jest to model klasy premium, który zdobył sobie wielkie poszanowanie u znanych recenzentów, którzy docenili jego możliwości zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych.

Opona ta jest bezpośrednim następcą znanego modelu Quatrac 5, który w sam sobie jest świetną opcją. Jednak specjalistom firmy Vredestein udało się go udoskonalić do wersji Pro, która odznacza się o ponad 10% lepszą przyczepnością na mokrej nawierzchni, jak i o 5% skuteczniejszym hamowaniem na śniegu.

Bieżnik został stworzony tak, aby zapewnić kierowcy pełną kontrolę nad pojazdem. Z racji na sportowe przeznaczenie, ogumienie zostało wzmocnione w strefie barkowej, aby zwiększyć jego stabilność na zakrętach. Doskonała sterowność została umożliwiona dzięki trzem szerokim żebrom centralnym.

Konstrukcja bieżnika została wyposażona w liczne lamele, które można znaleźć pod dwiema postaciami – prostymi i zygzakowatymi. Działają one wspólnie, aby szybko i sprawnie odprowadzać wodę, która w innym wypadku mogłaby spowodować niebezpieczny poślizg.

Nie można zapomnieć też o mieszance gumowej, która wzbogacona została o wysokojakościową krzemionkę, która zapewnia bezpieczeństwo nawet w skrajnych temperaturach, a to dzięki utrzymaniu elastyczności całej konstrukcji. Pozwoliło to na uzyskanie symbolu przydatności do użytku zimą, czyli znaku 3PMSF.

Wszystko to tworzy opony Vredestein Quatrac Pro modelem bardzo pożądanym przez kierowców, którzy doceniają jego adaptacyjne właściwości na różnych terenach. Możliwości tego ogumienia zostały potwierdzone również przez testy znanych recenzentów.

Testy opony zimowej Vredestein Quatrac Pro

  • Test Auto Bild opon zimowych w rozmiarze 225/45 R17 - opona Quatrac Pro otrzymała notę wzorową (2020 r.);
  • Test Auto Bild opon zimowych w rozmiarze 225/45 R17 - opona Quatrac Pro otrzymała notę wzorową (2019 r.).

Dostępne rozmiary opon Vredestein Quatrac Pro

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.