Autogreen Sport Chaser SC2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Autogreen Sport Chaser SC2

Autogreen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Autogreen Sport Chaser SC2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Autogreen Sport Chaser SC2 to opony letnie do użytkowania w pojazdach osobowych, zaliczane do segmentu budżetowego. Pomimo swojej bardzo niskiej ceny, model ten oferuje przyzwoite właściwości jezdne. Dzięki temu nadają się do codziennego użytku miejskiego oraz na dalszych trasach.

Produkt ten poleca się przede wszystkim kierowcom, którzy preferują spokojny styl jazdy. Producent zadbał o wykorzystanie rozwiązań, dzięki którym opisywany model wpływa korzystnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy w sezonie letnim.

Asymetryczna rzeźba bieżnika opon Autogreen Sport Chaser SC2 to rozwiązanie przystosowane do zróżnicowanych warunków drogowych i pogodowych. Produkt zapewnia optymalną przyczepność i stabilność na suchej drodze i podczas dynamicznego pokonywania zakrętów.

Oprócz tego skraca drogę hamowania na mokrej nawierzchni, a dzięki specjalnej sieci kanałów i rowków, odprowadza wodę i zmniejsza ryzyko poślizgu na poduszce wodnej, czyli tak zwanego aquaplaningu. Rozwiązanie to wpływa więc korzystnie na bezpieczeństwo jazdy.

Nowoczesna konstrukcja bieżnika opon Autogreen Sport Chaser SC2 przyczynia się również do zmniejszenia poziomu hałasu generowanego przez pracujące ogumienie. Jest to bardzo istotne pod względem zwiększania komfortu jazdy.

Opony Autogreen Sport Chaser SC2 zostały wyprodukowane na bazie specjalnej mieszanki gumowej, która zachowuje optymalną elastyczność i dużą powierzchnię styku z podłożem w różnych warunkach i temperaturach. Co więcej, materiał ten wykazuje dużą odporność na ścieranie.

Popularne rozmiary opon Autogreen Sport Chaser SC2

Dostępne rozmiary opon Autogreen Sport Chaser SC2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.