Tracmax X-Privilo S130

Tracmax
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Tracmax X-Privilo S130

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Tracmax X-Privilo S130 to zimowe opony klasy ekonomicznej zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Tracmax, z wykorzystaniem klasycznych i sprawdzonych metod produkcji. Przeznaczone zarówno do jazdy w mieście, jak i w trasy.

Serię X-Privilo S130 przewidziano na sezon zimowy. Przeznaczone do jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych, po ośnieżonych i oblodzonych drogach. Opony wykonane zostały zgodnie z obowiązującymi normami i spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa.

Tracmax to firma specjalizująca się w produkcji opon ekonomicznych, sugerowanych klientom o niższym budżecie lub wymaganiom względem ogumienia. Nie zmienia to jednak faktu, że są to opony wykonane ze szczególną starannością i z zachowaniem odpowiednich procedur produkcyjnych. Firma prowadzi produkcje w Chinach, lecz fakt ten nie ma wpływu na jakość produkcyjną. Opony spełniają rygorystyczne wymogi i posiadają szereg certyfikatów jakości.

Kierowcy chwalą sobie Tracmax X-Privilo S130, jako opony świetne do jazdy w mieście, bądź na okazjonalne dłuższe wyjazdy. Godne uwagi są parametry takie jak krótka droga hamowania, dobra przyczepność czy ogólny komfort jazdy, nawet w niekorzystnych warunkach. S130 to model, po który użytkownicy sięgają raz za razem, stawiając na lubiane i sprawdzone rozwiązania.

Opony Tracmax X-Privilo S130 zostały wyposażone w bieżnik kierunkowy, który jest standardowym rozwiązaniem w przypadku opon zimowych. Ten typ bieżnika pomaga w panowaniu nad pojazdem w tracie jazdy po trudnej powierzchni oraz zmniejsza ryzyko wpadnięcia w poślizg w trakcie skomplikowanego manewru drogowego.

W produkcji X-Privilo S130 producent postawił na klasyczne mieszanki gumy oraz sprawdzone rozwiązania. Wybierając ten model opony, użytkownik wie, czego się spodziewać i nie będzie zaskoczony zachowaniem opony na drodze. Jest to doskonały wybór dla wszystkich osób jeżdżących okazjonalnie, na krótkich trasach lub preferujących spokojną jazdę i szukających tańszych opon, które będą wystarczające do ich celów.

Dostępne rozmiary opon Tracmax X-Privilo S130

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.