Yokohama BluEarth GT AE51

Yokohama
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Yokohama BluEarth GT AE51

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Yokohama BluEarth GT AE51 to opona letnia klasy premium. Jest unowocześnioną wersją słynnego modelu Yokohama Blue Earth GT AE50. Produkt wywodzi się z japońskiego koncernu Yokohama Rubber Company, która od ponad stu lat zachwyca kierowców jakością oraz wytrzymałością godną podziwu.

Model dedykowany przede wszystkim autom osobowym.

Na podstawie testów dokonywanych przez użytkowników wyłania się obrazek opon, które fantastycznie zachowują się w warunkach trudnych, w tym nieprzewidzianych warunkach atmosferycznych. W różnych przeglądach opony zyskały satysfakcjonujące lokaty w zakresie skracania procesu hamowania oraz stabilnej jazdy bez względu na rodzaj nawierzchni.

Model wzbogacony asymetryczną konstrukcją bieżnika. Taka konstrukcja powoduje, że opony bez problemu odprowadzają wodę i zapobiegają powstaniu akwaplanacji.

Opony zostały jednocześnie odpowiednio usztywnione, co z kolei przekłada się na niezachwianą i zupełnie komfortową jazdę. Gęsto rozmieszczone rowki umożliwiają poruszanie się po trudnym terenie bez obaw o stabilność pojazdu. Warto zwrócić także uwagę na dosyć dużą powierzchnię kontaktową.

Również w tym przypadku japoński producent zdecydował się na zastosowanie przemyślanej i innowacyjnej mieszanki polimerów, które wpływają na jakość produktu, wytrzymałość oraz odporność na działanie szkodliwych czynników.

To kolejny model z serii Blue Earth, cieszącej się niesłabnącym uznaniem osób, dla których kwestie środowiskowe mają niemałe znaczenie. Dzięki tej technologii producent stara się zapobiec sukcesywnemu zanieczyszczaniu planety, minimalizując negatywny skutki jazdy samochodem.

Dodatek w postaci pomarańczowego olejku wpływa na miękkość całej opony, dzięki czemu ulega wolniejszej eksploatacji, a jednocześnie zużywa się równomiernie. Opony z tej serii cieszą się bardzo długą żywotnością.

Firma wystartowała w 1917, choć istotny moment miał nastąpić dopiero kilka lat później, gdy postanowiono przedstawić klientom opony kordowe. Przełomowy wynalazek bardzo szybko zyskał uznanie kierowców, którzy docenili nie tylko znacznie wolniejsze zużycie opon, ale także ich zbawienny wpływ na poziom bezpieczeństwa.

Dostępne rozmiary opon Yokohama BluEarth GT AE51

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.