Pirelli Phantom Sportscomp RS

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Phantom Sportscomp RS

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Phantom Sportscomp RS to opona wyścigowa wysokiej jakości. Sprawdzi się zarówno na torze, jak i na tradycyjnej szosie. Cechuje się dobrą przyczepnością na suchej oraz wilgotnej nawierzchni. Interesujący wzór bieżnika opony umożliwia skuteczne odprowadzanie wody. W jego skład wchodzą rowki w kształcie litery W. Takie rozwiązanie umożliwia pokonywanie zakrętów przy bardzo ostrym kącie pochylenia pojazdu.

Ogumienie Pirelli Phantom Sportscomp RS dostosowuje się temperatury nawierzchni, co znacznie skraca drogę hamowania. Prezentowany model jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzi się na normalnej drodze. Mieszanka gumy tej opony cechuje się niską temperaturą zeszklenie, co ułatwia osiąganie bardzo dużych prędkości.

Opona Pirelli Phantom Sportscomp RS to częsty wybór wśród profesjonalnych motocyklistów. Podobnie jak inne opony tej marki łączy w sobie ekskluzywny wygląd z innowacyjną technologią produkcji. Wyroby Pirelli są wybierane przez największe koncerny motocyklowe na świecie.

Popularne rozmiary opon Pirelli Phantom Sportscomp RS

Dostępne rozmiary opon Pirelli Phantom Sportscomp RS

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.