Pirelli Night Dragon GT

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Night Dragon GT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Night Dragon GT to opona przeznaczona do użytku w motocyklach typu cruiser i chopper. Jak zwykle w takich przypadkach, model ten odznacza się wysoką wytrzymałością i długą żywotnością, jednocześnie dbając o możliwość osiągania wysokich prędkości w bezpieczny sposób. Cała konstrukcja zalicza się do segmentu premium, przez co masz pewność wykorzystania najwyższej jakości materiałów, na których oparte zostały nowinki technologiczne.

Zastosowano tutaj autorską mieszankę gumową pod nazwą Full Carbon Black, która charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Świetnie radzi sobie nawet w najwyższych temperaturach, zachowując swoją strukturę i ograniczając możliwość powstania pomniejszych uszkodzeń mechanicznych. W porównaniu do swojego poprzednika model ten ma przedłużoną żywotność o 20%, czyniąc go oponą, która posłuży Ci przez długi czas. 

Jakie zalety posiada Pirelli Night Dragon GT

Model Pirelli Night Dragon GT został zaprojektowany tak, aby mógł być mieszany z innymi rozwiązaniami z serii Night Dragon, zależnie od potrzeb kierowcy. W tej wersji postawiono na nowoczesną rzeźbę bieżnika, która sprawnie radzi sobie zarówno na suchych, jak i mokrych terenach. Odpowiednio zaprojektowane rowki tworzą system drenażu wody i zanieczyszczeń, sprawiając, że problem aquaplaningu jest zredukowany.

Włoski producent postarał się tutaj również o ekonomię kosztów eksploatacyjnych. Żywotność opony połączona została tutaj z jej niskimi oporami toczenia, co przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie ilości spalanego paliwa. W ten sposób z łatwością zaoszczędzisz.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Night Dragon GT

Inne rozmiary Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.