Pirelli MT60 RS

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli MT60 RS

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli MT60 RS to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do motocyklów typu enduro i cross street. Model ten znajduje się w segmencie premium, co przekłada się na jego wysokie możliwości jezdne, które zapewnione zostały przez implementację najnowszych technologii i użycie wysokiej jakości materiałów. Wszystko to pozwoliło na połączenie dobrych osiągów z pełnią bezpieczeństwa na każdym kilometrze trasy.

Ogumienie to zaprojektowano do użytku letniego zarówno po wyznaczonych drogach, jak i w terenie. Włoski producent postarał się tutaj o nowoczesną mieszankę gumową, którą charakteryzuje wysoka wytrzymałość i lekkość. Pozwoliło to na uzyskanie wysokiej odporności na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w związku z tym również na zbyt szybkie zużycie się bieżnika. W ten sposób bezpieczeństwo i możliwości agresywnych manewrów zostaną z Tobą przez długi czas. 

Dlaczego warto kupić Pirelli MT60 RS

Lekkość konstrukcji opon Pirelli MT60 RS pozwoliła na obniżenie oporów toczenia, co bezpośrednio przełożyło się na zmniejszoną ilość spalanego paliwa. W ten sposób możesz zaoszczędzić, jednocześnie redukując emisję dwutlenku węgla do atmosfery. To idealne połączenie ekonomii i ekologii

Marka Pirelli postawiła tutaj na zaawansowaną rzeźbę bieżnika, która świetnie radzi sobie zarówno na mokrych, jak i suchych terenach. Wszystko to dzięki odpowiednio ułożonym rowkom, które sprawnie odprowadzają wodę i zanieczyszczenia, tworząc swoisty system drenażu. W ten sposób zapobiegniesz nadmiernemu wpływowi zjawiska aquaplaningu, które w innym wypadku miałoby bardzo negatywny wpływ na poziom kontroli nad pojazdem.

Dostępne rozmiary opon Pirelli MT60 RS

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.