Pirelli Scorpion Rally STR

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Scorpion Rally STR

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Scorpion Rally STR to nowoczesne rozwiązanie klasy premium, które przeznaczone zostało do użytku w motocyklach typu enduro. Model ten świetnie radzi sobie w warunkach letnich, gdzie niezależnie od kaprysów pogody zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu na każdej trasie. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii i sprawdzonych rozwiązań włoskiego producenta. 

Postawiono tutaj na zwiększoną długość i szerokość opony w porównaniu do jej poprzednika, co pozwoliło na większą powierzchnię styczną z nawierzchnią. W ten sposób udało się zwiększyć stabilność podczas jazdy, która jednocześnie wspomagana jest zaawansowaną rzeźbą bieżnika. Zastosowano tutaj szerokie wcięcia i rowki, które sprawnie radzą sobie z nadmiarem wody i zanieczyszczeń, o które łatwo na bezdrożach. W ten sposób zminimalizowano wpływ aquaplaningu, co wpływa pozytywnie na stabilność pojazdu.

Jakie zalety ma Pirelli Scorpion Rally STR?

Model Pirelli Scorpion Rally STR został stworzony na podstawie nowoczesnej mieszanki gumowej z dużą zawartością cząsteczek krzemionki. W ten sposób udało się zapewnić całej konstrukcji wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne, a w tym na zbyt szybkie ścieranie się bieżnika. Dzięki temu opona zachowuje swoją sprawność przez długi czas, gwarantując bezpieczeństwo na trasie.

Włoski producent znany jest z dbałości o swojego klienta, więc nic dziwnego, że postarał się również o obniżenie oporów toczenia. W ten sposób zmniejszono ilość spalanego paliwa, co przekłada się na możliwość oszczędności, jak również minimalizację emisji dwutlenku węgla.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Scorpion Rally STR

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.