Tourador Winter Pro TSU1

Tourador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Tourador Winter Pro TSU1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Podczas gdy opony zimowe Tourador Winter Pro TS1 są przeznaczone do zwykłych samochodów osobowych, opony Winter Pro TSU1 są przeznaczone do ich bardziej dynamicznych wersji. 

Opony mają złożony wzór bieżnika, zrównoważoną mieszankę gumy i wytrzymałą strukturę wewnętrzną. Zaleca się wybór i zakup modelu dla właścicieli SUV-ów i aut średniej wielkości, którzy preferują agresywną jazdę i strome zakręty.

Główne zalety zimowej opony do samochodów osobowych Turador Winter Pro TSU1 to doskonała wydajność na śniegu; stabilność ruchu przy dużych prędkościach; niezawodna przyczepność do oblodzonych powierzchni; doskonała obsługa; odporność na zużycie; wytrzymałość; długa żywotność; przystępna cena.

Marka Tourador dla zimowych opon osobowych Winter Pro TSU1 wprowadziła całą gamę opon na zimną porę roku. Dla tych, którzy chcą wybrać i kupić opony do swojego pojazdu, istnieje wiele możliwości, z modelami na każdą okazję.

Wśród takiej różnorodności zawsze znajdziemy odpowiednią opcję, zwłaszcza, że guma spełnia europejskie standardy i międzynarodowe normy. Potwierdzeniem są otrzymane certyfikaty i pozytywne referencje od szczęśliwych posiadaczy opon zimowych Turador Winter Pro TSU1.

W celu uzyskania dobrych wyników na suchych, mokrych i śliskich nawierzchniach przy produkcji opony Tourador Winter Pro TSU1 zastosowano nowoczesne technologie i postępowe metody. Niektóre z tych udoskonaleń zostały zapożyczone od bardziej uznanych producentów, ale wiele z nich jest własnych. 

W ten sposób poprzez specjalne ułożenie elementów bieżnika redukuje się emisję hałasu. Dzięki zawirowaniom fal dźwiękowych i wibracjom, generowany hałas jest rozpraszany, zapewniając komfort jazdy.

Dostępne rozmiary opon Tourador Winter Pro TSU1

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.