Westlake Z401

Westlake
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Westlake Z401

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Westlake Z401 to doskonała odsłona opony całorocznej z segmentu ekonomicznego. Wykorzystane w tym wypadku technologie z pewnością sprawiają, że jest czymś więcej niż tylko budżetową oponą o wszechstronnym zachowaniu, a atrakcyjna cena stanowi dodatkowy atut.

Opona została zaopatrzona w bieżnik kierunkowy stworzony w technologii V-Groove. Dzięki unikatowej budowie możliwe jest jeszcze szybsze odprowadzanie nadmiaru cieczy, śniegu i błota pośniegowego spod kół.

Rzeźba opony, pełna rowków i nacięć, nie tylko pięknie się prezentuje, ale przede wszystkim gwarantuje maksymalną przyczepność w trudnych warunkach. Dzięki temu samochód ma mniejsze szanse na zjawisko akwaplanacji oraz snowplaningu, a więc tego, co najczęściej doprowadza do stłuczek w okresie zimowym.

Chiński producent zadbał również o to, aby wielosezonowy bieżnik opierał się na technologii ZC-Rubber, która znacznie zwiększa przebiegi. Specjalna mieszanka wysokogatunkowych gum sprawia, że opona bardzo dobrze trzyma się podłoża, a kierowca w pełni panuje nad pojazdem.

Skład opony został skomponowany z myślą o różnorodnych warunkach, z jakimi mamy do czynienia w ciągu roku. Dzięki temu jest ona odporna na upały i rozgrzane nawierzchnie, ale równie dobrze znosi skrajnie niskie temperatury.

Poza innowacyjnymi rozwiązaniami zastosowanymi w tym wypadku, klienci doceniają również dużą wytrzymałość opony, niewielką emisję hałasu, a także spełnianie wszelkich standardów, które pozwalają się cieszyć bezpieczną jazdą o każdej porze roku. 

Dostępne rozmiary opon Westlake Z401

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.