Giti AllSeason AS1 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Giti AllSeason AS1

Giti
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Giti AllSeason AS1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Giti AllSeason AS1 to całoroczna opona należąca do klasy ekonomicznej. Model ten odznacza się świetnymi możliwościami jezdnymi, niezależnie od pory roku. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i odpowiedniej mieszanki gumowej. Jednocześnie, z racji na przynależność do klasy budżetowej, model ten jest stosunkowo tani.

Użyto tutaj bieżnika kierunkowego, który dość łatwo jest rozpoznać, gdyż wyróżnia się ułożeniem lameli w kształt litery V. Ta konstrukcja zapewnia bardzo szybkie i sprawne odprowadzanie wody, dzięki czemu nie musisz martwić się o utratę przyczepności przez aquaplaning. Model ten został jednocześnie odpowiednio wzmocniony po bokach, zapewniając w ten sposób stabilność na suchych, letnich trasach. 

Giti AllSeason AS1 zalety

Producent postawił w Giti AllSeason AS1 na autorską mieszankę gumową, w której nie zabrakło cząsteczek krzemionki. W ten sposób udało się uzyskać wysoką wytrzymałość, która objawia się powolnym zużyciem bieżnika. Nie zapomniano również o odporności na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, przez co podróże są mniej zaskakujące. 

Wszystko to zwieńczone zostało stosunkowo niskimi oporami toczenia, co pozwoliło na zminimalizowanie ilości spalanego paliwa. W ten sposób masz pewność oszczędzenia pieniędzy i zredukowania emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Cała konstrukcja pozwala na bezpieczną, komfortową i wydajną pracę, przez co Giti AllSeason AS1 to opony, które są bardzo ciekawą opcją na cały rok. Nie należy zapominać, że jak każde wielosezonowe opony, nie trzeba ich zmieniać często, co również redukuje koszty eksploatacyjne.

Popularne rozmiary opon Giti AllSeason AS1

Dostępne rozmiary opon Giti AllSeason AS1

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.