Michelin Pilot Sport EV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Pilot Sport EV

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Sport EV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Pilot Sport EV to opony letnie klasy premium, przeznaczone do użytku głównie w wyższej klasy samochodach elektrycznych, o sportowym zacięciu.

Przy tworzeniu prezentowanego modelu, duży nacisk został położony na zmniejszenie oporów toczenia. Jest to szczególnie ważna cecha w samochodach elektrycznych, gdyż opony pozytywnie wpływają na zasięg pojazdu przy jednym naładowaniu akumulatora.

Wysoką przyczepność oraz osiągi opony w każdych warunkach zapewnia asymetryczna rzeźba bieżnika. Ukośne kanały boczne jeszcze lepiej odprowadzają wodę spod czoła opony, dzięki czemu zwiększa ochronę przed poślizgiem.

Dzięki przemyślanej i dopracowanej konstrukcji, model nadaje wzorowego prowadzenia i wysokiego poziomu bezpieczeństwa jazdy w każdych, letnich warunkach.

Zastosowana w modelu Michelin Pilot Sport EV, unikalna mieszanka gumowa ElectricGrip zapewnia odpowiednie usztywnienie centralnej części opony, co polepsza przekazywanie momentu obrotowego samochodu na każdą nawierzchnię. Dzięki temu, kierowca otrzymuje jeszcze pewniejszą przyczepność i większą stabilność podczas jazdy na mokrej nawierzchni.

Letnia opona ze stajni Michelin zapewnia zarówno korzyści ekonomiczne, jak i ekologiczne. Dzięki zastosowaniu technologii MaxTouch Construction zmaksymalizowana została powierzchnia kontaktowa opony z podłożem oraz bardziej równomierny rozkład obciążeń.

To sprawia, że opony Michelin Pilot Sport EV zużywają się wolniej i bardziej równomiernie, co daje większą oszczędność i wydłużone przebiegi.

Warto wspomnieć, że Michelin angażuje się w ochronę środowiska, co znajduje odzwierciedlenie w prezentowanej oponie. Model ten cechuje się neutralnością węglową w momencie zakupu oraz zmniejszoną emisją dwutlenku węgla podczas eksploatacji. Wybór tego ogumienia jest z pewnością bardziej korzystnym zakupem, jeśli chodzi o środowisko naturalne.

Inżynierowie Michelin dołożyli wszelkich starań, aby dynamiczna jazda podczas długich, ciepłych miesięcy była nie tylko bezpieczna, ale też komfortowa.

Opony Michelin Pilot Sport EV wykorzystują autorską technologię Michelin Acoustic. Skutecznie tłumi ona dźwięki powstające we wnętrzu opony, dzięki czemu kierowca może czerpać prawdziwą przyjemność z jazdy, bez nadmiernych hałasów drogowych.

Prezentowane ogumienie to pewny i dobry wybór, producenta znanego jako jeden z liderów technologicznych branży. Letnia propozycja od Michelin jest kierowana przede wszystkim dla osób, które chcą cieszyć się pełnią możliwości elektrycznego, sportowego auta, bez jednoczesnej utraty poczucia bezpieczeństwa.

Popularne rozmiary opon Michelin Pilot Sport EV

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Sport EV

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.