Tourador X Wonder TH2

Tourador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Tourador X Wonder TH2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Tourador X Wonder TH2 to letnia opona reprezentująca segment ekonomiczny, która bardzo dobre sprawdza się podczas wyważonej jazdy w warunkach miejskich.

Opona została wyposażona w bieżnik asymetryczny, którego obie części spełniają swoje funkcje w odmiennych warunkach. Zewnętrzna połowa zapewnia sterowność i stabilizację na suchych nawierzchniach, a wewnętrzna skuteczny drenaż podczas silnych opadów deszczu.

Unikalny system lameli i rowkowanie sprawiają, że woda jest na bieżąco odprowadzana spod kół, dzięki czemu powierzchnia ogumienia szybko się osusza, a samochód ma mniejsze szanse na wystąpienie zjawiska akwaplanacji.

Model Tourador X Wonder TH2 został wykonany z profesjonalnej mieszanki gumowej, która jest odporna na zbyt szybkie ścieranie się, a także na wysoką temperaturę. Guma nie odkształca się i pozostaje twarda nawet podczas jazdy po gorących nawierzchniach.

Niewątpliwą zaletą modelu jest budowa krawędzi bieżnika, która wpływa na znacznie niższą emisję hałasu podczas jazdy oraz redukcję drgań. Czynniki te wpływają na komfort kierowców i wygodną jazdę. 

Z kolei niskie opory toczenia to gwarancja mniejszego zużycia paliwa i płynów eksploatacyjnych, a tym samym mniej dwutlenku węgla uwalnianego do środowiska.

Marka Tourador należy do azjatyckiego koncernu Qingdao Otai Tyre Co, Ltd. Firma ta zdobywa coraz większe uznanie na świecie, oferując kierowcom bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nowatorskie rozwiązania są w tym wypadku umiejętnie łączone z tradycją gwarantującą bardzo dobre standardy. 

Dostępne rozmiary opon Tourador X Wonder TH2

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.