Tourador I-Power EV1

Tourador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Tourador I-Power EV1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Tourador I-Power EV1 to opona letnia przeznaczona do użytku w samochodach letnich. Zalicza się ona do klasy budżetowej, co czyni ją świetną opcją dla każdego, kto ceni dobrze wydane pieniądze i optymalne osiągi w zróżnicowanych warunkach.

Chińska marka postawiła tutaj na asymetryczną rzeźbę bieżnika, która charakteryzuje się podziałem na dwie współpracujące ze sobą strefy. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie odpowiedniej przyczepności i stabilności prowadzenia zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach. Jedna ze stref odprowadza wodę, zanim spowoduje ona wpadnięcie w poślizg, a druga odpowiada za zachowanie przez kierowcę pełnej kontroli nad pojazdem.

Nie zapomniano również o adaptacyjnej mieszance gumowej na bazie krzemionki, która cechuje się wysoką wytrzymałością na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, jak i zbyt szybkie ścieranie się bieżnika.

Producent zadbał też o komfort akustyczny kierowców, co udało mu się uzyskać dzięki optymalizacji bieżnika i redukcji hałasu dochodzącego do wnętrza pojazdu.

Dostępne rozmiary opon Tourador I-Power EV1

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.